Пропали кошти

IvanVolodymyrov 9 лютого 2023, 10:04
Три тижні назад дружина в касі ПриватБанку перерахувала кошти на картку своєї знайомої.Чек при оплаті отримала, але за три тижні вже його викинула (неодноразово їй закидала кошти і все було добре). Вчора знайома повідомила що кошти до неї так і не прийшли. Дружина хотіла перевірити платіж в архіві- його немає. Прийшла в банк з проханням перевірити по камерам спостереження (діапазон 20хв.(між 9:00 та 9:20) точна дата проплати відома). У відділені категорично відмовились перевірити відеозапис!!! Сказали що то дружина дурна і як в системі платежу немає то нічого вона не платила. Сума втрачених коштів 4000грн.
9 лютого 2023, 11:15
Вітаємо.
Для ідентифікації та перевірки інформації з платежу ваша дружина може звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку. pb.ua/chat

IvanVolodymyrov
IvanVolodymyrov
9 лютого 2023, 12:51
Що значить — люди зацікавлені в репутації!! Після подачі скарги на гарячу лінію, з дружиною зв`язалися з головного офісу. Проплату знайшли!!! хоча до цього жоден працівник до яких зверталися, не бачив цієї проплати в системі. Висловлюю щиру подяку компетентним особам за вирішення нашої ситуації! на відміну від менеджера відділення, котра повністю проігнорувала проблему та відмовилась брати участь у її вирішенні, її колеги Олександр та Олег за досить короткий час змогли усе владнати. Ще раз дякую! Рівень довіри до банку успішно відновлено!