Банк не видає валюту

rosstikf 5 лютого 2023, 17:58
Відкрив декілька депозитів в валюті, відкривав так щоб вийшло рівно 200 доларів, бо мінімальне замовлення валюти від 200 доларів було в січні. Сьогодні хочу замовити 200 доларів які прийшли після закінчення депозиту але не можу бо мінімальна сума вже від 300 доларів для замовлення. В чаті відповіли їти у відділенні якщо буде валюта в касі видадуть якщо ні то на наступний день приходити якщо буде видадуть. Банк мені пропонує кожного дня іти до них як на роботу щоб знімати мої гроші які вони не можуть видати. Скоро напридумають мінімальна сума замовлення 2000 доларів і у кого менше цієї суми ходіть і шукайде де є в наявності валюта.
5 лютого 2023, 18:14
Вітаємо.
Дійсно, мінімальна сума персонального замовлення готівки:
— 20 000 грн;
— 300 дол/євро.
Отримати готівку без попереднього замовлення також можливо за наявності в обігу каси.

rosstikf
rosstikf
5 лютого 2023, 18:27
Був в касі банку на що відповіли валюти нема, як мені зняти валюту коли її нема в касі та її не можу замовити?
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
5 лютого 2023, 19:38
Только менялы ни каких банков
efess
efess
6 лютого 2023, 10:05
Надо дежурить под дверями банка)))
vimo
vimo
6 лютого 2023, 15:29
Ще смішно, що на валютний депозит ти можеш поставити 2600 доларів А зняти у касі за один день тільки 2400 доларів. А тепер з цим обмеженням про яке написав автор відгуку, залишок у 200 доларів теж буде не так просто зняти. Чому деякі банки так люблять робити користування ними максимально некомфортним?
Світлана ..
Світлана ..
17 вересня 2023, 18:54
Являюсь клієнтом Приват Банка не менше 15 років, але як тільки заберу останній свій $, закрию рахунки і ноги моєї там більше не буде. Не видають кошти, кажуть що немає або привезли тільки стару валюту, який жоден з обмінників не приймає. Місяць ходжу в відділення ніби на роботу, відсиджу чергу по 30−50 хвилин та все теж саме. Коли нормальні купюри є в наявності то касирша відверто бреше, каже що є тільки 300−400 і більше немає. Замовляєшь 2000$, а в кращому разі дадуть 300−400. Відходиш від каси, та наступним каже що є тільки 300, хоча мені 20 секунд назад казала що більше немає. І це ще в кращому разі. А то взагалі виходиш ні з чим відсидівши чергу. На тому тижні взагалі викликали охорону на мене та закрили вікно каси перед носом, тому що їм не сподобалось що я не вийшла щаслива від новини що грошей знову немає, а орала на них якого біса вони так знущаються над своїми клієнтами. Місяць я вже ходжу ніби за милостиню, а не свої кошти знімаю. Що можна чекати від банку, працівники якого рахують що можуть клієнту розказувати в яке відділення піти, чи яким банком користуватись, замість того щоб віддати мені мої кошти. Залишила скаргу на них працівників, сказали чекати 3 робочих дні відповіді, та щось мені підказує що на скарги там реагувати ніхто не буде, іначе касирша не нагадувала б мені що я можу зводити на гарячу лінію, а не «трепаешь мне нервы». Просто жесть якась.