незрощзміле зняття коштів

Татьяна Денисова 2 лютого 2023, 20:14
з Картки Універсальної заблокованої було незрозуміле зняття KYIV.DIGITAL, KYIV
-8.00(пів батона), являюсь інвалідом і користуюсь карткою киянина, з якого дива — невідомо, вже по 8грн.здирають з пенсіонерів
3 лютого 2023, 8:56
Вітаємо. Оплата з картки в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Оплата в наземних торгових точках проводиться з присутністю картки або безконтактно через телефон з прив'язаною до гаманця карткою, що також вимагає мати доступ до картки чи даних, які відомі лише її власнику. Саме тому ми завжди радимо не передавати третім особам саму картку, її дані або телефон на якому є доступ до карток. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, передання картки до рук при оплаті, ненадійні сайти). Також варто зазначити, що блокування картки відбулось після проведення вказаної операції, оплата з раніше заблокованої картки не була б проведена. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

Jokets
Jokets
2 лютого 2023, 21:33
А сколько у вас метро стоит и поезд в транспорте?
SergeyNina
SergeyNina
12 лютого 2023, 20:14
Это оплата проезда. Вы случайно приложили вашу карту и она считалась в транспорте.