страховку в приватбанка

Светлана Громлюк 31 січня 2023, 16:21
Заключила страховку в приватбанке, после ранения обратилась в банк, получила ответ-что приватбанк и страховая компания Метлайф не считают временно окупированные территории-территориями Украины. Ссылаясь на распоряжение руководства приватбанка и компании Метлайф.
31 січня 2023, 18:43
Добрий вечір!
В першу чергу зазначимо, що ПриватБанк має чітку позицію щодо територіальної цілісності України. Тимчасово окуповані території не перестають бути частиною нашої держави. Ми бачимо причину відмови по вашій страховій події, яка не була сформульована банком та страховою компанією так, як вами подано вище у відгуці.
Відповідно до умов договору страхування визначено території на яких діє страховий поліс. Як зазначено у п.п. 12.1. Місце дії Договору страхування – весь світ, з урахуванням обмежень п.12.2. поліса.
12.2. Дія Договору не поширюється на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, а також Автономну Республіку Крим, на території, які офіційно визнані зонами військових дій (збройних конфліктів).
Відмова у виплаті за заявкою по страховій події базується виключно на умовах договору страхування, які визначають перелік територій на яких діє страховий поліс.

OkeyDoki
OkeyDoki
1 лютого 2023, 0:52
Ранения полученные в зоне военных действий ни одна страховая не будет выплачивать ничего запомни это…

Период областей есть в ЗУ про области в которых проводят военные действия…
Jokets
Jokets
1 лютого 2023, 12:10
Зачем читать договор и условия если можно создать отзыв для привлечения внимания мол банк ущемляет кого-то ? А автор не желает уехать куда-то в безопаснее место не? Режим ждуна включен? Ждали русский мир видимо, но что-то пошло не по плану да?
StarFighter27
StarFighter27
1 лютого 2023, 12:34
Эти страховки от Привата — все равно что фантики от конфет