Пришлите

svetikss 8 травня 2014, 8:21
Добрый день Заказала справку об остатках средств на счетах однако по ссылке которую прислал приватбанк я ничего распечатать не могоу!!! я даже зайти на сайт не могоу!!! Можно мне эту справку выслать на e-mail.
Номер заявки 911240
8 травня 2014, 10:04
Доброе утро, svetikss!

Позвольте детальнее рассмотреть Ваш вопрос и помочь. Уточните, пожалуйста, на help@pb.ua Ваш контактный номер и ссылку на этот отзыв. Заранее благодарим за обратную связь!

sanch ☺
sanch ☺
8 травня 2014, 12:19
Sanch.
8 мая 2014, 12:15
琚 灏
[редактировать]

«Відповідно до пункту 2.5 Положення «Про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням», затвердженого постановою Правління Національного банку України від 30.04.2010 р. № 223, емітент зобов'язаний забезпечити наявність у договорі таких умов, як право клієнта на одержання виписок про рух коштів за його рахунком та порядок їх отримання.»

«Згідно з пунктом 7.8 глави 7 Положення «Про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням» емітенти зобов'язані в порядку та строки, установлені договором, надавати власникам рахунків виписки про рух коштів на їх рахунках за операціями, що виконані користувачами спеціальних платіжних засобів. Щомісячна виписка про платіжні операції за договором має надаватися безкоштовно.»

Официальный запрос или претензию в банк. Требуйте не справку, а выписку, если не хотите платить.
(ответить)
svetikss