Зникли кошти

Дмитрий Пилипенко 30 січня 2023, 23:50
Прийшло сповіщення у приват 24 про зарахування на мою карту 215$(повернення з ebay). Сумма переконвертована в гривні є в історії але по факти кошти не надійшли і виписці операцій по карті відповідної суми також немає.
Спочатку звернувся в онлайн підтримку — сказали чекайте 3 банківські дні, пройшло вже більше тижня, а коштів так і немає. Потім прмйшов у місцеве відділення де спеціаліст створив заявку на повернення. І все б нічого, але її розгляд 45−120 днів! Це прининішній ситуації в країні, коли незрозуміло що через тиждень буде. Тобто банк по якійсь незрозумілій причині привласнив мої кошти, а на їх повернення я повинен чекати 4 місяці, коли вже ті 8000 грн може нічого не варті вже будуть.
31 січня 2023, 13:01
Перепрошуємо за незручності. Банк не забирав ці кошти. Наразі питання лише у відображенні операції повернення у виписці в Приват24, а не в поверненні самих коштів на картковий рахунок. Ви можете переглянути виписку з усіма операціями сформувавши її в сервісі довідок. У вебверсії Приват24 це меню «Сервіси — Послуги — Сервіс довідок — Створити довідку — Виписка», а в мобільному додатку Приват24 меню «⠶ — Послуги — Довідки – Виписка — Виписка по картці / рахунку».

Jokets
Jokets
31 січня 2023, 11:27
Ну, а сам баланс карти и баланс по выписке сходится?
31 січня 2023, 16:20
В том то и дело что нет
31 січня 2023, 16:20
Проблема не в виписці, я знаю скільки у мене було коштів на карті, на 15.01, коли було зняття за страхування 29грн , на карті залишалося 115 791,55, що вказано й у операціях по карті(мої рахунки) повернення мало прийти 21.01.23 і після цієї дати і 3 наступних днів сума на карті не змінилася!
А в тій випискі що формується в PDF форматі окремо, чомусь фігурують зовсім інші суми і на 15.01 мені показує залишок 107 929,30.
31 січня 2023, 16:35
А все розібрався, дійсно неправильне відображення, 9.01.23 коли було поповнення карти мною на 20000 почало в рахунках неправильно відображати, залишок на 28.12.22 — 87 958,30 +20000=107 958,30 а в рахунках по карті показувало 115 820,55, різниця на 7862,25, що і є тим самим поверненням, виходить воно прийшло ще на початку січня, але не відобразилось в операціях, а сповіщення прийшло аж 21.01.23? Дивно, та й диспут на самому ebay на повернення я відкривав вже після 10 січня наче. Вибачаюсь, не доглядів
31 січня 2023, 16:39
Виходить що не тільки я не доглядів, а й ваш спеціаліст у відділенні, оскільки він підтвердив що коштів нема і створив заявку на повернення)