Не повертають гроші на рахунок з AliExpress

Богдан Наконечний 29 січня 2023, 14:28
25 грудня прийшло повідомлення про повернення коштів з AliExpress на суму 34.92$ але вони так і не нарахувалися на мою картку. Написав в чат до оператора, він мені повідомив що протягом доби інформація буде оновлена і кошти будуть на балансі, але пройшла доба, кошти так і не нарахувалися. 27 грудня я написав в чат оператору, повідомив йому також код ARN, і він повідомив що повернення є і по коду ARN також є повернення але сама виписка не оновилася, він створив заявку, яку мені розглянули і повідомили що гроші не повертаються багатьом клієнтам через масовий збій і будуть повернуті 6 січня. Як ви вже зрозуміли 6 січня гроші не надійшли, я знову написав в чат і знову була створена заявка і знову в заявці було було вказано те сама тільки нова дата 20 січня. Після 20 січня також кошти не нарахувалися. І після цього я знову писав в чат підтримку до оператора і загалом вже було створено 4 заявки, в останній заявці вже нова дата, чекати потрібно до 3 грудня. Чому банк не може вирішити проблема вже як місяць, і коли нарешті будуть повернуті кошти???
29 січня 2023, 16:32
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити контакти та детальніше розібратись в ситуації.

29 січня 2023, 17:13
Відповів.
SergeyNina
SergeyNina
30 січня 2023, 7:44
Ориентируйтесь на начало февраля минимум. Дальше не могу комментировать инфа с чата по Алиэкспресс. Там сбой с возвратами был из-за 11.11 и предновогодних распродаж
30 січня 2023, 11:30
Тобто це не збій привата, а збій самого аліекспресу? Просто в аліекспресі написано що кошти повернути успішно в банк
Дмитрий Пилипенко
Дмитрий Пилипенко
31 січня 2023, 0:08
В мене теж саме з поверненням з ebay, так що не в магазині справа

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не повертають гроші на рахунок з AliExpress