Буду вимушений заявляти в СБУ на колаборантів з центрального офісу приватбанка

Анатолій Л 25 січня 2023, 17:15
Доброго всім часу доби! Пишу з Херсону, за вікном артилерійська дуель. Наша арта стріля на той берег, а відповідь прилітає нам та населенню поряд. Одним словом місто на лінії фронту. В цей час з центрального офісу приватбанка вирішили — що нам пора платити по кредитам, та в чергове списали кошти з картки. А за добу до списання на рашистських сайтах опублікували інформацію як укрбанки гноблять людей на тільки що визволеній Херсонщині.
25 січня 2023, 19:02
Вітаємо. Відповідно до постанови НБУ від 24.02.2022 р. №18 «Про роботу банківської системи у період запровадження військового стану» не передбачено скасування нарахування відсотків за кредитними картками. У той же час, за період з березня по травень діяли знижені відсоткові ставки та був відсутній мінімальний платіж. Ми розуміємо, в якій ситуації виявилась країна, а також жителі прифронтових міст, тому на даний момент існує процедура реструктуризації перегляду умов кредитування. При реструктуризації Банк укладає угоду про нові умови погашення заборгованості (термін, процентна ставка і щомісячний платіж по кредиту). Також Банк йде на деякі поступки і списує частину нарахованих штрафів, пені та комісій. У разі наявності у банку пропозиції реструктуризації для вас, ми додатково вас сповістимо.

25 січня 2023, 17:36
Щоб поповнити телефон, або заплаптити за інтернет, вимушений їхати в центр Херсону по трасі яка прострілюється. Так як не можу скористатись приват24 в телефоні, кошти автоматично списуються в рахунок заборгованності (приблизно 10 т.грн). З задоволенням заплатив би заборгованність але після окупації немає ні коштів ні роботи. Місто на лінії фронту. Лист про форс мажорні обставини (оргово-промислова палата України (далі — ТПП) оприлюднила лист від 28.02.2022 № 2024/02.0−7.1, яким засвідчила форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили)) ніхто не відміняв. Але гандонам з центрального офісу на це наплювати. Економічного користі для банку від їх рішення нуль, а імеджові і інші втрати зростатимуть, бо весь світ зараз помагає Херсонцям гуманітаркою
Lolik1837
Lolik1837
25 січня 2023, 18:42
Извините, но нынешняя ситуация в стране не является «форс мажором». Или именно у вас это является «форс мажором» а у остальных должников не является. А ЧЕМ ВЫ ЛУЧШЕ ДРУГИХ ДОЛЖНИКОВ ?

Вы жалуетесь как вы чуть ли не «прямо сейчас пишу из окопа» . Так может стоит выехать из окопа (Херсона) и устроиться на работу? И другой вопрос — вы же на что-то занимали эти деньги. Продайте то, на что брали кредит и рассчитайтесь с долгами
29 січня 2023, 18:02
Відповідь банківському тролю. Читайте уважніше повідомлення і не давайте безглуздих порад. купіть очки і прочитайте Торгово-промислова палата України (ТПП України) листом від 28 лютого 2022 року № 2024/02.0−7.1 засвідчила форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) — військову агресію російської федерації проти України, що стало підставою запровадження воєнного стану, та підтвердила, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення є надзвичайними, невідворотними та об'єктивними обставинами для суб'єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору.
29 січня 2023, 18:07
Тільки москаль може брехати що Херсон не на лінії фронту.
ybloko
ybloko
26 січня 2023, 22:36
У якому сенсі гноблять ,і що за стаття?
27 січня 2023, 10:56
Форс мажором не является отсутствие денег у заемщика или работы
29 січня 2023, 18:11
Тобто клерк приватбанку вніс місто Херсон з лінії фронту у список «прифронтове» і покращує показники накручуванням процентів. Відправте його в Херсон хай тут попрацює
10 березня 2023, 12:50
Відповідь відписка банку опирається на НБУ від 24.02.2022р. що не може враховувати окупацію і теперішній момент. —  як сказав мені адвокат «є підтвердженям службового злочину замаскованого під не компетентність». виникше не можливість користуватись приват 24 і натомість вимушене пересування під обстрілами для поповнення рахунку телефона теж злочин проти клієнта.
10 березня 2023, 13:02
Штрафи пені і комісії заборонені ще постановою про ковід і її ніхто не відмінив
12 березня 2023, 15:04
Переведите зарплату на другую карту банка

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Буду вимушений заявляти в СБУ на колаборантів з центрального офісу приватбанка