хочете залишитися без грошей, співпрацюйте з ПриватБанком

Андрій Ужгород 20 січня 2023, 17:28
Дуже прикро спостерігати за тим, як якість обслуговування з кожним разом все падає і падає.
30 грудня місяці банк раптово передумав і без будь-якого повідомлення прибрав кредитний ліміт.
Про те, що кредитного ліміту вже немає я дізнався випадково, коли зайшов у додаток. З 15 тисячного ліміту в мене була заборгованість лише 3 тис. з копійками. Лише згодом прийшло сповіщення, що ліміт скасовано, причина — я не отримую виплат (заробітна плата) на картку. Перевів зарплату на приват, ліміт не збільшили. Особливо в кредитних коштах не маю потреби, тому закрив ліміт.

На днях знімав власні кошти в розмірі 20 тисяч, банкомат не видав їх, однак з картки справно списав. Оформилася заявка на повернення, терміни від 3 до 14 робочих днів.
Ось так, хочеш залишитися без грошей, май справу з приватом. Приват допоможе тобі залишитися без грошей :)
20 січня 2023, 18:19
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.

СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
20 січня 2023, 18:00
Бегите люди с банков …и будете вам щасте !!! мы для них козлы и нас разводят, а вы ходим и кормим их детей!!!
22 січня 2023, 21:18
А как без банка работать ФОП-у с ВЭД?
22 січня 2023, 21:18
Откуда инфа о том, что чтобы дали лимит — нужно получать зарплату на карту приватбанка?

Инфо-агенство ОБС?
23 січня 2023, 8:27
Так було вказано у сповіщенні, для особливо принципових цитую дослівно« Андрію, наразі у вас немає зарплатних виплат, тому діє ліміт ***** грн.У разі повновлення зарплатних виплат на вашу картку або відкриття строкового депозиту ліміт може бути збільшено»

тому, інфо агенство не ХБС, а повідомлення привату
23 січня 2023, 11:37
Это приват такое рассылает через приложение? ОМГ…
Тебя тупо развели…
23 січня 2023, 11:48
Я бачу ти спец великий… Ніхто нікого не розвів. Просто банк вирішив зняти ліміт і вирішив цим обгрунтувати свої дії. Суть посту не в кредиті, а в тому, що вже 5 день зависли 20 тисяч особистих коштів, тому якщо можна по суті або гайда «резвитися» до інших в коменти.
Успіхів
23 січня 2023, 21:02
А шо делать, звонить каждый день в поддержку, больше нечего. У меня недавно был «обратный» случай, там сума в 3 раза более зависла, но благо банкомат был в отделении с усиленной инкассацией (повер-банк отделение), за 2 дня вопрос был решен.

В общем должны решить в течении нескольких дней после инкассации.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / хочете залишитися без грошей, співпрацюйте з ПриватБанком