Обналичивание за границей денег

Artem20233 19 січня 2023, 12:01
Интересно почему приватбанк блокирует снятие наличных за границей. Я снимала с карты мамы и моего парня деньги с помощью кошелька на айфоне. Как им заблокировали карту на снятие за границей. Мало ли что лимиты на снятие так еще и блоктруют. А как за жилье платить в чужой стране? Или вы думаете что за гривну можно оплатить?
19 січня 2023, 12:58
Вітаємо!
Відповідно до умов та правил надання банківських послуг п.п. 2.1.4.5.1. Клієнт зобов'язаний не передавати Картки, ПІНи, постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам, не використовувати Картки або нанесені на них дані в цілях, не передбачених Договором, або що суперечать чинному законодавству. В ситуації, якщо треті особи надали вам свої картки і паролі до них банк в праві обмежити дані картки та операції з них з міркувань безпеки, адже операції в такому випадку проводяться не власником картки. Якщо власник картки хоче надати доступ до свого рахунку іншій людині — є можливість оформлення картки за дорученням, яка буде видана на ім'я довіреної особи та прив'язана до рахунку довірителя.

Jokets
Jokets
19 січня 2023, 14:28
Пользуетесь чужими картами и шок банк блокирует эти карты ибо ними пользуются не сам владелец, вот же удивительно почему так?
19036256
19036256
19 січня 2023, 16:58
Artem20233,себя слышите?Вы не имеете права ,без доверенности,пользоваться чужими продуктами банка,Сами признаётесь в своём нарушении.