Підтвердження операції в приват24

ALEKSEYGALKO 17 січня 2023, 12:03
Склалась така ситуація. Мої рідні зараз під окупацією в херсонській області, інтернету в них немає від слова зовсім, зв’язок треба ходити шукати по селищу. Щоб якось зняти готівку треба відправити людині яка приїздить дуже рідко і вона потім віддає готівку. Рідні надали мені доступ до Приват24, виконали вхід через підтвердження по телефону власника карти (було не дуже легко оскільки зв’язок поганий). Настав час коли треба перекинути кошти, я виконав вхід в приват24 ввів дані карти і натиснув відправити 10000 грн, Банк запросив підтвердження через дзвінок на 3700, власник карти намагався зателефонувати, але чомусь вибивало що даного номеру не існує. Я до власника карти міг додзвонитись тому написав в підтримку Приват24 щоб допомогли підтвердити операцію і зателефонували власнику карти самі. Вони цього не зробили, а взагалі заблокували доступ до приват24. Розумію що оператор не винуватий що систему дурнувата. Але ж можна було допомогти і зателефонувати самим до власника карти щоб він підтвердив операцію. Чому все так складно в цьому банку??? Як в даній ситуації власнику зняти кошти і більше не зв’язуватися з Приват банком?
17 січня 2023, 15:36
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ваші родичі зіткнулися з такою ситуацією. Банк надає можливість увійти в Приват24 різними способами, якщо відсутній мобільний зв'язок; за відсутності інтернету можливість проведення операцій є за телефоном гарячої лінії. В цілях фінансової безпеки клієнтів, ми не можемо дозволити проводити банківські операції третім особам без наявності довіреності. В даному випадку, просимо власника рахунку звернутися в нашу підтримку особисто, скориставшись будь яким зручним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua/, де наші фахівці завжди будуть раді допомогти.

17 січня 2023, 13:26
Система дурнувата? Чел, ты не имеешь никакого права пользоваться чужим счетом. То что вы делали это нарушение правил
ALEKSEYGALKO
ALEKSEYGALKO
17 січня 2023, 21:38
Чел, не дай Бог щоб в вас були рідні в даній ситуації!Так, систему дурнувата! В інших банкових додатках я такого не зустрічав. Повірте, в мене немає ніякого бажання користуватись чужим рахунком. Але коли люди сидять без копійки в кармані і немає за що купити їжу це вже інша ситуація. Я просив щоб вони зателефонували до власника карти і він підтвердив переказ коштів, нічого надзвичайного не треба робити. І потім говорять, чому люди беруть гроші в рашистів, кричать що вони зрадники! А як їм з такого банкінгу гроші зняти?
18 січня 2023, 7:41
В других банках правила такие и это нормально что счетом и банкингом пользуется только владелец. Вы можете придумывать любую душе шипательную историю, но для банка вы чужое лицо, в данном варианте вообще как мошенник действуете то чем банк не прав?
Tomnnnnnnn
Tomnnnnnnn
19 січня 2023, 2:39
Не треба витрачати час на ціх ***. Вони по усіх отзивах гадять.