Не можливо отримати готівку у відділенні

Maxunic 13 січня 2023, 12:30
Відділення за адресою: Київ, вул. Олександри Екстер, 13
Замовив готівку (долари) на 11.01.2023 на відділення в м. Київ, вул Марини Цвєтаєвої 13. Коли прийшов — не працював Інтернет (хоча світло було), тому каса не працювала теж. Ходив також 12-го числа, але каса знову мала якісь проблеми, чекав майже годину і гроші не отримав. Прийшов сьогодні, каса працювала, але гроші мені не дали, бо їх вже не було. Це взагалі нормально? Чому мої гроші віддали комусь іншому, а мені тепер знову чекати і ходити в інший день. При цьому, моя заявка в Приват24 на замовлення готовки досі висить, і коли я пробував замовити гроші знову — прийшла відмова. Але в касі їх нема. Банк має як мінімум зробити догану касиру за такі дії і пояснити, що якщо не з вини клієнта він не зміг забрати гроші — вони мають бути зарезервовані на кілька днів
13 січня 2023, 14:36
Вітаємо.
Нам дуже прикро через незручності, з якими вам довелося зіткнутися при відвідуванні відділення.
Дійсно, замовлення дійсне лише у визначений день, та бачимо, що ви успішно створили нову заявку. Без попереднього замовлення отримання готівки можливе за її наявності в обігу каси.

Maxunic
Maxunic
13 січня 2023, 15:05
Я створив нову заявку, але її відхилено! ID заявки 26812211. Як мені тепер забрати готівку? Чому автоматично не продовжується резерв грошей, якщо банк не видав гроші через технічні причини?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не можливо отримати готівку у відділенні