Спроба зняти гроші з рахунку

Illja 12 січня 2023, 19:07
Отримав сьогодні зранку наступне повідомлення: ВІДМОВА. Операцію відхилено. Довідка за тел. 3700 або в чаті. pb.ua/2272 SOFTI, +917311144423 Iнтернет-сплата 50.00INR 5*77 08:34
Це мене насторожило, оскільки ніяких оплат я не проводив. Потім побачив, що пишуть останні цифри карти, яка вже рік закрита. Суть в тому, що раніше мені так само приходили повідомлення такого типу:
Oct 9, 2022, 8:35 PM ВІДМОВА. Неправильно введено реквізити картки. Спробуйте, будь ласка, ще раз. pb.ua/2265 EASELLY INFOGRAPHICS, +12532561969 Iнтернет-сплата 24.00USD 5*77 21:35
Oct 13, 2022, 3:21 PM ВІДМОВА. Неправильно введено реквізити картки. Спробуйте, будь ласка, ще раз. pb.ua/2265 EASELLY INFOGRAPHICS, +12532561969 Iнтернет-сплата 24.00USD 5*77 16:20
Але на ці повідомлення я не звернув уваги, оскільки оплата не пройшла. Не пройшла — то не пройшла.
Історія заключається в тому, що в грудні 2021 я продавав на olx товар, але натрапив на шахраїв, ввів на їхньому сайті дані своєї карти, і з рахунку було знято 1382,50грн. Карта була закблокована, через деякий час закрита. І шахраї бачу не запиняються, їм хочеться більше і більше. Тепер розумію, чому люди пишуть, що в них зняли гроші з рахунку, і звинувачуть через це банк. Виходить люди самі викривають ці дані шахраям, як було у мому випадку, і виявляють, що вони попрощалися з коштами. А потім отримують постійно ВІДМОВА.
Повернемося до мого випадку, після того, як з мого рахунку зняли кошти, я звернувся до поліції і написав заяву, а в відділенні банку сказали, що вони цим питанням не займаються — звертайтесь тільки до поліції. Так як там цю справу розглядають більше року, а той рахунок я вже закрив, то чи можливо звернутись до банку і подати заяву в відділенні для оскарження операцій, чи це вже пізно?
Наперед дякую за відповідь.
12 січня 2023, 20:24
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити контакти та детальніше розібратись в ситуації.