Олександр Липовець 8 січня 2023, 7:25
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Маріупольска, 40/5
6 января 2023 года я посетил отделение 26 города Николаева. Общался с руководителем отделения и попросил, чтобы мне дали бланк заявления о расторжении договора и закрытия счета в Приватбанк (на сайте банка указано что данный бланк можно получить в отделении). В указанной просьбе мне отказали и сказали что я могу написать заявление в произвольной форме. Какие реквизиты указывать в заявлении и на какого сотрудника банка писать заявление мне вообще отказались говорить, сказали пишите как вам надо. После того как я написал заявление в произвольной форме и попросил поставить на нем дату и отметку о том что оно получено банком, сотрудник сообщил что он не уполномочен этого делать.
8 січня 2023, 11:37
Вітаємо.
Відповідно до статті 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність» відносини банку з клієнтом регулюються законодавством України, нормативно-правовими актами Національного банку України та угодами (договорами) між клієнтом та банком. Відповідно до чинного законодавства України Банк здійснює надання банківських послуг необмеженому колу осіб на підставі їх заяви про приєднання до Умов і правил надання банківських послуг (далі — Умови), які розміщуються на офіційному сайті https://privatbank.ua/terms у мережі Інтернет і є невід'ємною частиною договору банківського обслуговування.
Відповідно до п. 2.1.4.2.3. Умов у випадках порушення клієнтом вимог чинного законодавства України та/ або умов даного Договору та/або у разі виникнення Несанкціонованого овердрафту Банк має право зупинити здійснення розрахунків за карткою (заблокувати картку) та/або визнати картку недійсною до моменту усунення зазначених порушень, а також вимагати дострокового виконання боргових зобов'язань у цілому або у встановленій Банком частині у разі невиконання клієнтом своїх боргових зобов'язань та інших зобов'язань за цим Договором.
Враховуючи вищевикладене повідомляємо, що наразі проведення видаткових операцій по Вашим рахункам неможливе. Для врегулювання ситуації яка виникла Вам необхідно звертатися до правоохоронних органів України.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Отказались принимать заявление о закрытии счета и переводе остатка средств в другой банк