Банк утримує кошти і обзиває шахраєм

Roman Shkvarok 4 січня 2023, 22:30
28 грудня надійшов дзвінок від банку через скаргу яку подали на мій платіж, надавши всі підтвердження я далі працював з карткою, та через день її заблокували, я написав в чат і ще раз вточнив що я надав підтвердження, без суттєвих пояснень мене відстрокували на січень, звернувся я в січні в чат привату, там мене обізвали шахраєм і сказали чекати місяць, звернувся на відділення щоб зняти кошти з картки і надати ще раз підтвердження того платежу, там мені порадили перевипустити карту (?) і зняти гроші в касі, звичайно що не вдалось це зробити, після цього мені НЕ надали ніякої суттєвої причини чи підстави для утримання коштів, натомість пообіцяли зателефонувати з головного офісу. Толку від звернення до чату ноль, окрім того ще й назвали шахраєм. Толку від звернення на відділення також 0, ні емпатії ні компетенції в питанні блокування карти я там не побачив. Прошу звернути увагу на халатність працівників і хамовитість працівників чату і прийняти міри.
5 січня 2023, 10:32
Вітаємо.

SergeyNina
SergeyNina
5 січня 2023, 6:34
Крипта? Готовься к возможному отказу в обслуживании если жалоб будет много. Если не крипта то жди 8−10 января минимум.
Roman Shkvarok
Roman Shkvarok
6 січня 2023, 10:43
Банк все ж таки вирішив це питання і доволі оперативно, завдячуючи Ользі Аллакіній, вибачились за поведінку в відділенні і в чаті. Це і змотивувало користуватись далі послугами банку. Дякую Ольго)

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк утримує кошти і обзиває шахраєм