Постійно не працює

Dsnfksyf2013 4 січня 2023, 13:34
Відділення в м. Києві по вул. Марини Цветаєвої, 13. Одне відділення та пів Троєщини, у відділення не можливо попасти, постійно не працює, або тривога, після відміни якої відділення ще біля години не працює, або не ловить інтернет, або немає світла. У відділеннях комерційних банків по масиву в той же час все нормально, і інтернет є постійно і генератори працюють, світло є. Черговий раз переконуюсь, хоч завалити справу передай її в державне управління.
4 січня 2023, 14:21
Вітаємо.
В кожному регіоні ситуація абсолютно різна, але знаємо точно, що одразу після завершення тривоги наші співробітники якомога швидше повертаються на робочі місця. Більш того, якщо немає світла, вони також на місцях та можуть надати інформацію по загальним питанням.
Перелік чергових відділень, що працюють, коли нема світла: https://privatbank.ua/help
Та більшість операцій ви можете провести без відвідування відділення.
Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.

Jokets
Jokets
5 січня 2023, 8:58
А какое отношение банк имеет к тому что тревоги воздушные по Украине и свет тушат? Вы в каком мире живете пассажир?