Iuliiad 3 січня 2023, 22:50
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 27-А
29 грудня 2022 року, в 19.49 надійшло повідомлення про зняття коштів на суму 16333.71 грн з кредитної карти gold через сайт dhgate.com. Оригінальна сума в сповіщенні була на 2078694.00 COP (колумбійське песо). Карта знаходилась у мене, передавання даних третім особам виключено і ні на якому сайті (ні на dhgate.com ні на будь-якому іншому) ніколи не реєструвалась і дані не надавала. Приблизно в цей же час через декілька хвилин отримала на електронну пошту повідомлення про неправильне введення СVV2 і про інструкцію як правильно його ввести. Тобто спочатку зняли гроші, а потім тільки надійшов лист від банку про помилку вводу. Картку терміново заблокувала і відразу звернулася до банку за номером 3700 з приводу шахрайства.
Наступного дня вирішила сходити до відділення банку та запитати:
1) Чому банк не відправив запит ні в Приват24, ні на фінансовий номер, який прив’язаний до Приватбанку?
2) Чому якщо неодноразово вводили неправильний код СVV2 — банк не зв’язався зі мною через додаток або за номером, або не заблокував картку і платіж?

Тут почалось саме цікаве, починаючи від абсолютно хамського відношення у відділенні банку (Київ, відділення пр-кт Перемоги, 27а), де співробітниця банку Наталя наполягала, що можливо це ми там реєструвались і зараз займаємо її час і заявку ніяку на перевірку реєструвати не буде, що саме сайт вирішує чи відправляти підтвердження і банк тут до чого (але ж за зберігання моїх коштів відповідає банк, а не якийсь сайт!!!). А щодо неправильного вводу СVV2, то було направлено імейл і цього достатньо. Згодом, все-таки співробітниця сказала, що заявку прийняла і на прохання уточнити, яку саме заявку та які подальші дії банку — почала підвищувати тон, що відповідати на це не зобов’язана і розмова закінчена. Далі підійшов начальник відділу по роботі з клієнтами і абсолютно в хамській манері махав руками на вихід та наполягав, що я займаю їх час і я маю негайно покинути відділення, бо тут заважаю йому працювати.
Після ще одного дзвінка на гарячу лінію сповістили, що вони розглянуть тільки заявку на повернення коштів (від 45 до 120 і за цей час я маю виплатити суму або будуть нараховані відсотки), а відділ безпеки банку займатися розслідуванням шахрайства не буде. Мною подані заяви до кіберполіціїї та національної поліції і отримано витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань про відкриття кримінального провадження.

При цьому, відділ по роботі з клієнтами виганяє клієнтів з відділення у разі незручних питань, а банк допускає шахрайські дії з кредитними коштами. В даному випадку служба безпеки банку проігнорувала шахрайські дії, але банк вважає, що відповідальність за це має нести клієнт, який є потерпілою стороною.
4 січня 2023, 10:20
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація.
За вашим зверненням був сформований запит на оскарження операції до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти в вирішенні питання.
Правоохоронці можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію.

SergeyNina
SergeyNina
4 січня 2023, 6:43
Этот сайт типа Aлиэкcпреc там оплата без подтверждения. Единственный шанс вернуть деньги это через их суппорт не дать отгрузить товар покупателю мошеннику. Общение только на английском
Станислав Романчук
перед Новым годом
Pasha Chernihiv
Pasha Chernihiv
5 січня 2023, 15:59
У мене 29.12.2022 о 19−20 на цьому сайті dhgate.com зписаний платіж в сумі 140 доларів або 5255 грн. Скоріше всього систему безпеки банку було зламано шахраями. Ми стали жертвами шахраїв, але ПриватБанк робить нас самих винними.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк не гарантує безпеку коштів та дозволяє зняття грошей з карти без відома власника