Отказано в обслуживании без указания причины

Олександр Липовець 30 грудня 2022, 21:53
Відділення за адресою: Херсон, пр-т 200-річчя Херсону, 32
З самого початку російського вторгнення в Україну я перебував в м. Херсон і не залишав його до повного заільнення ЗСУ.
Під час окупації Приватбанк обмежив обслуговування та заблокував всі наявні кошти на рахунку без жодних правових обгрунтувань та пояснень. На сьгоднішній день, пройшло вже два тижні, як я надав банку відповідь від правоохоронних органів стосовно того що мені не оголошено ніяких підозр.
Також підкреслюю, що весь час користувався і користуюсь рахунками в банках Монобанк та Укрсіббіанк, та не маю жодних проблем та питаннь з цими банками.
З яких причин Приватбанк заблокував мої кошти на рахунку мені досі невідомо, по телефону мені пояснили що питання розглядається. Також хочу зазначити що ніколи не користувався кредитними коштами Приватбанку.
Буду звертатися в банк с заявою про закриття рахунку та переводу коштів в інший банк.
31 грудня 2022, 9:00
Вітаємо.
Ваше звернення було детально розглянуто банком. За результатами розгляду повідомляємо, що банк припинив обслуговування вашої платіжної
картки.
Правовою підставою для припинення обслуговування є п. 2.1.4.2.3 Умов і правил
надання банківських послуг.
Відповідно до статті 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність» відносини
банку з клієнтом регулюються законодавством України, нормативно-правовими актами
Національного банку України та угодами (договорами) між клієнтом та банком. Відповідно до чинного законодавства України банк здійснює надання банківських послуг необмеженому колу осіб на підставі їх заяви про приєднання до Умов і правил надання банківських послуг, які розміщуються на офіційному сайті
https://privatbank.ua/terms/ у мережі Інтернет і є невід'ємною частиною договору
банківського обслуговування.
Відповідно до п. 2.1.4.2.3. У випадках порушення Клієнтом вимог чинного
законодавства України та/ або умов даного Договору та/або у разі виникнення
Несанкціонованого овердрафту Банк має право зупинити здійснення розрахунків за
Карткою (заблокувати Картку) та/або визнати Картку недійсною до моменту усунення
зазначених порушень, а також вимагати дострокового виконання боргових зобов'язань у цілому або у встановленій Банком частині у разі невиконання Клієнтом своїх боргових
зобов'язань та інших зобов'язань за цим Договором.
Банк завжди готовий до співпраці на основі відповідності взаємних дій законодавству
України.

mlp711141
mlp711141
1 січня 2023, 15:00
Искренне вам сочувствую…
Этот горе-банк просто пользуется вашими деньгами, пока вы не можете ими пользоваться…
Вам нужно было выбирать другой банк…
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
3 січня 2023, 7:09
Доброе утро! У меня к вам один вопрос -а во время оккупации хоть одно отделение «Приват» банка в Херсоне работало и по какому адресу? И можно ли было туда зайти любому гражданину? Спасибо за ответ!
Олександр Липовець
Олександр Липовець
11 січня 2023, 20:39
Во время окупации украинские банки работали и обслуживали работающие предприятия и физлиц нашей страны в онлайн режиме. И вообще любой гражданин , имея интернет, может пользоваться своими средствами на счету из любой точки земного шара, независимо от наличия отделений банка. Я в отделения банка не ходил , мне это не нужно было. Кстати , приватбанк уже возобновил мне доступ и обслуживание .
Мойсей Израїльович
Мойсей Израїльович
11 січня 2023, 19:30
У кінці грудня цей банк також заблокував у мене 3 депозити та 2 картки з вагомою сумою грошей на них. Написав їм три листи не емейл ті задовбував дзвінками про правомірність дій. І ура сьогодні всі гроші забрав. Доречі, хто цікавиться, подивіться самі що за пункт 2.1.4.2.3. на сайті банка. Можу безкоштовно проконсультувати, що я робив. Пишіть на емейл

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Отказано в обслуживании без указания причины