Безпека банку на рівні 0

RomanDzvin 30 грудня 2022, 16:30
Доброго дня! 29 грудня з моєї карти приватбанку були вкрадені гроші (як я взнав пізінше через підбір CVV). Жодного повідомлення в додатку приват24 і на мобільний номер не отримав. Випадкого зранку зайшов в приват і побачив, що грошей вирачені на платежі, яких я не здійснював. Платежі на суму 10200 і 6400 грн відповідно. Наскільки я знаю, інтернет платежі на суму більше 6000 грн вимагають авторизаціі. Позиція банку зрозуміла. Але цей випадок не поодинкий. 29 грудня кошти в такий самий спосіб були вкрадені не тільки у мене, а й у інших людей. Відгуки можете прочитати нижче на цьому форумі. Ошуканих вкладників просив би написати свої історії на номер +48880291525 (вайбер або телеграм) для подальшої публікації в ЗМІ.
30 грудня 2022, 19:12
Добрий вечір!
Для проведення оплати в інтернеті або прив'язки картки для здійснення оплат без додаткового підтвердження в подальшому необхідно ввести дані картки, що відомі лише її власнику. При цьому недостатньо знати лише CVV-код, також треба ввести строк дії та номер картки. Після невдалої спроби оплати з невірним введенням CVV-коду вам було відправлено лист на електронну пошту, яку ви зазначали в банку.
Ми будемо оскаржувати платежі за правилами платіжної системи та повідомимо вас за результатом опрацювання заявок на повернення коштів.

SergeyNina
SergeyNina
30 грудня 2022, 20:26
Безопасность zero. При чем у всех банках из-за платёжных систем которым все равно . Оплата пару долларов с подтверждением в приложении или даже звонком. Оплата на сотню долларов и выше вообще без подтверждений респект платёжной системе.
mlp711141
mlp711141
1 січня 2023, 15:38
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам связываться с этим горе-банком…