ВАЛЮТНИЙ КРЕДИТ!!!!!

Irisha27 Irisha27
6 травня 2014, 12:08
без оцінки
Правління НБУ прийняло постанову № 182 від 31.03.2014 можете надати роз«яснення по цій постанові. ВОНА ДІЄ ДЛЯ ПРИВАТБАНКУ? Чи зможу я виплачувати в гривні свій валютний кредит? ЗА ЯКИМ КУРСОМ?
Відповідь банка
ПриватБанк
6 травня 2014, 16:53
Irisha27, доброго дня!
Дякую за запитання!

Умови за договором не змінюються, так як регламентовані відповідними договорами між банком і клієнтом і платежі необхідно вносити згідно графіка погашення, у валюті кредиту. У разі будь-яких нововведень, Ви обов'язково будете повідомлені.

З повагою, ПриватБанк.

Коментарі - 1

+
0
Pinzija
Pinzija
8 травня 2014, 11:18
#
ПБ — Вы можете дать конкретное разъяснение по постановлению №182 ??? Никто пока не говорит про условия договора которые подписали банк и Клиент. Вас спрашиваю про одно, а Вы отвечаете про другое.
в пятом пункте этого постановления прописано:
5. Уповноваженим банкам з метою уникнення валютних ризиків ужити заходів щодо зміни валюти виконання зобов'язань за кредитами, наданими в іноземній валюті, на національну валюту.

И так, еще раз вопрос — какие конкретные действия предпринимает ПБ по смене валюты исполнения обязательств по кредитам? Если никаких — то объясните (разъясните) смысл пятого пункта постановления Нацбанка.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися