Інкасація

Mariya7777 28 грудня 2022, 18:15
Відділення за адресою: Полтава, вул. Івана Мазепи, 45/4
Доброго дня! Вся проблема в інкасації. Я почала операцію по зняттю коштів, мені прийшло повідомлення на додаток, що кошти списані і я вже чекала їх видачу. Майже зразу після смс під'їхала інкасація, відкрили приміщення де знаходилися три банкомата і почали свою роботу. Потім один з них вийшов, почав грубити, кричати щоб не чіпали банкомат, хоча до нього ніхто не підходив, на екрані показувало щоб я забрала кошти яких не було! Він кричав на мене, ображав, що мені повилазило, що вони працюють але ж я вже почала знімати до їхнього приїзду і повторюсь- навіть повідомлення прийшло на телефон, що кошти зняті.
І друга проблема в тому, що кошти повернуться не відразу, а на протязі 14 днів. Сума була не маленька, хотіла зустріти Новий Рік, тепер св’ята не буде (((
28 грудня 2022, 20:29
Вітаємо.
Ми дуже шкодуємо, що робота інкасаторів призвела до цього непорозуміння. Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників. Проаналізувавши ситуацію, ми проведемо відповідну роботу з колегами, щоб уникнути повторення подібних випадків. За результатом додатково вас повідомимо.

SergeyNina
SergeyNina
28 грудня 2022, 23:37
Надеюсь инкассатор не додумался открыть банкомат при выдаче вам наличных и не прислонил свой ключ для открытия банкомата когда вы снимали наличные иначе ситуация неприятная
Tania44
Tania44
30 грудня 2022, 18:39
Я думаю вам надо было это всё снять на мобильный телефон и на месте вызвать полицию они не имели права видя что вы снимаете деньги лезть в банкомат Люди не понимают к сожалению по нормальному
mlp711141
mlp711141
1 січня 2023, 10:42
Всё верно. Снимать на видео нужно весь процесс снятия денег, отводя в сторону камеру при наборе пин-кода. Тогда у вас будет неопровержимое доказательство вины работников банка. У меня такое впечатление, что не хватило в Примате шимп*нзе, что они мак*к отправилм заниматься инкассацией…