Банкомат перезавантажився, не видав ні картки, ні грошей

Володимир Федоричак 26 грудня 2022, 10:00
Відділення за адресою: Львів, вул. Героїв УПА, 73
У четвер, 22.12.2022 р. при спробі зняти кошти з банкомату, на етапі відрахування коштів, він почав перезавантажуватися, після чого не видав ні грошей, ні картки (частину процесу я зняв на відео). Я одразу ж зайшов спитати в чому проблема у менеджерів, у відповідь отримав «ідіть пишіть заяву, ви у нас не один такий».

Ок, через декілька годин з дружиною (кошти знімав з її картки) подали заявку на повернення коштів, і почули, що все повернеться на картку до 1 дня. Потім у статусі обробки заявки раптом стало «від 1 до 3 днів», а зараз, коли пішов вже 4-й день, пише що чекати треба до 14 днів.

Наскільки розумію, свої гроші ми навряд чи отримаємо. Картку теж прийшлося перевипустити.

Враховуючи суму і неадекватну реакцію зі сторони банку, на жаль, прийдеться вирішувати проблему через суд.
26 грудня 2022, 15:29
Ми можемо надати інформацію по стану заявки на повернення коштів лише за зверненням власника картки. Якщо заявка вже подана і в роботі то за її результатом ми проінформуємо клієнта. У разі виникнення додаткових питань власник картки може звернутись в чат на нашому сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді допомогти.

26 грудня 2022, 16:45
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам связываться с этим горе-банком — нужно было становиться клиентом другого банка. Вас ограбили и развели как олуха. Удачи вам в нелёгкой борьбе с этим горе-банком!
Володимир Федоричак
Володимир Федоричак
26 грудня 2022, 17:08
Проблема вирішена, банк відправив оповіщення, що повертає кошти. З зауважень:

1. Працівники відділення, з банкоматом якого виникла проблема, явно не підготовлені до подібних ситуацій, судячи по реакції в стилі, цитую дослівно «Ви у нас сьогодні не один такий».

2. Проблема саме з ПО банкомату, оскільки жодних проблем з електроенергією на момент перезавантаження пристрою, у цьому районі не було.

3. Незрозуміло, чому у випадку, коли проблема неодноразово повторюється протягом одного дня, ніхто не здогадався хоча б якусь наліпку повісити, що банкомат несправний і можливі проблеми. На зауваження стосовно цього працівникам банку, отримав круглі очі і відсутній погляд.

Ок, для мене це була неприємна, але не критична ситуація. Але для когось це можуть бути вкрай необхідні кошти і це може створити людям безліч проблем на рівному місці.
26 грудня 2022, 18:32
Проблема вирішена, банк відправив оповіщення, що повертає кошти.

Проблема вирішена лише тоді, коли вам повернули та не відібрали повернуте…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат перезавантажився, не видав ні картки, ні грошей