Видача готівки

Василий Лукиянчук 22 грудня 2022, 7:45
21.12.2022р. банк списав із карти 2000Грн за зняття всього 1000Грн. Чистий грабіж 100 процентів. І списано за 10 годин до самого зняття. Повернути гроші практично не можливо. Мною було доказано незаконність списання. Ні в чаті ні оператор не дали відповіді коли і чи взагалі мені повернуть вкрадені гроші. Українці Вас всіх грабує держава під час війни. Спочатку загнали в цифровізацію обіцяли золоті гори, а зараз залазять всі банки особливо державні у Ваші кармани нагло і безсовісно. ООН допомагає всім українцям, а рідненькі банки тихенько грабують Вас.
22 грудня 2022, 9:02
Доброго ранку!
На жаль, за даними з відгуку не вдалось вас ідентифікувати, щоб перевірити інформацію. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення ваших даних.
Мінфін
Відповідь адміністратора
23 грудня 2022, 9:14
Відгук зарахований (на 23.12.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку

Jokets
Jokets
22 грудня 2022, 21:30
Как банк может списать 2000 за 1000? Вы нормально можете написать что было на самом деле, а не ребус
Василий Лукиянчук
Василий Лукиянчук
23 грудня 2022, 16:34
Элементарно. В 00.00 часов списано 1000Грн за снятие налички! В 14.47 именно когда наличка снималась списано ещё 1000.22Грн. 22 копейки за покупку иначе магазин не выдает наличку. А 2000Грн это и есть сумма за сутки списанные. Итого Война Комендантский час ноль часов ночи Сильпо продает мне целофановый пакетик з 22 копейки. Лихо???
mlp711141
mlp711141
24 грудня 2022, 21:25
Искренне вам сочувствую…
Это наверное у них плановые случайные грабежи, если не действия хакеров, которые вас могли ограбить…
SergeyNina
SergeyNina
25 грудня 2022, 12:02
Найдите нормального оператора поддержки для оформления заявки . Это сбой процессинга платежей судя по времени. У Сильпо это постоянно бывает Вам вернут деньги по заявке или автоматически, но лучше по заявке . Сроки от 3 до 30 дней