Махінація з реалізацією монет НБУ

Олександр Пархоменко 21 грудня 2022, 17:20
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Келецька, 78-В
Всіма дуже «шанований» банк приват продовжує займатись махінаціями і шулерством з реалізацією ювілейних монет НАЦБАНКУ. Перші місяці початку їхніх махінацій з реалізації монет, працівники банку приват на гарячій лінії 3700 — давали хоть якусь приблизну інформацію про початок реалізації нових монет в тому чи іншому місті України. Зараз такої інформації вони надати не можуть- вона їм не надходить!
Пропонують звертатись у відділення. А у відділеннях, як не прийдеш — нічого немає на продаж звичайним людям. Один день не зайшов — і трапляється чудо, касир з опущеними очима в підлогу розказує, що вчора вже все продали!!!

Пропозиція для махінаторів з Приват банку: на цій сторінці
добавьте інформацію що простим людям не продаєте.
А розділі детальніше добавте послання на OLX хто продає!!!
21 грудня 2022, 20:27
Добрий вечір!
Враховуючи невелику кількість монет відсутня можливість здійснювати продаж у всіх відділеннях. Виходячи з низки параметрів було визначено перелік відділень для продажу нумізматичної продукції. Банк розподіляє отримані монети між відділеннями, список яких ми розмістили на нашому сайті: https://privatbank.ua/premium-banking/coins
Також на сайті зазначено орієнтовний місяць запуску продажу монет, які ще не стали доступними для покупки.
Продаж монет здійснюється при зверненні клієнта в касу відділення. Ми передали інформацію колегам, щоб розглянути можливі варіанти для покращення інформування на сайті про старт продажу монет.

Олександр Пархоменко
Олександр Пархоменко
22 грудня 2022, 10:39
Ваші загальні фрази — це брехня яка вже продовжується більше пів року, як ваш «шановний» банк взявся реалізовувати монети НБУ.
А то що ви розмістили орієнтовний графік реалізації - це дуже добре. люди хоть орієнтуються коли ваші співробітники чи їх повірені друзі почнуть реалізовувати пачками монети на ОЛХ з націнкою в 2−3 рази від номінальної вартості.
SergeyNina
SergeyNina
25 грудня 2022, 12:06
Брехня. Более года назад ещё реально было что-то выхватить по нормальной цене и по заявке. Сейчас нереально вообще, все сразу идёт «нужным людям» и на Олх. Сделайте принцип один клиент — одна монета по предоплате и все. Купил в Приват 24 — забрал в отделении. Не кормите перекупщиков