mytrip59 21 грудня 2022, 13:54
На сайті Приват-бана хотів виконати комунальні платежі. Але картою іншого банку. Частину платежів було заблоковано. Коли я звернувся до іншого банку. Протягом 5 хвилин мені пояснили, що проблема на боці Привату. Я звернувся до Привату о 12:17. Минуло півтори години спілкування з операційним приватом банку. Я скинув копії паспорта, копію картки Привату, копію картки іншого банку. На моє запитання, яка ПІБ операціоніста, відповіді не було. Питання із блокуванням не вирішене. Ось скрини нашого сьогоднішнього листування. Листування ще триває. Вгорі скрін проблемного платежу. Як можна допомогати клієнтам так довго? І можливо, без результатів. Сумно.
Оператор написав свій номер 283540. Зараз 13:53
Скрини нашого листування

21 грудня 2022, 16:14
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити додаткову інформацію та перевірити ваше звернення в підтримку.

mlp711141
mlp711141
23 грудня 2022, 0:51
Искренне вам сочувствую…
Вам нужно было искать другой банк или другой способ оплаты (электроэнергию, газ, интернет можно оплачивать на сайтах поставщиков услуг)

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Як можна допомогати клієнтам в ОНЛАЙН так довго — 1:30 ? І можливо, без результатів.