Банкомат не видає гроші, але банк їх успішно списує

Софія Краснопольська 19 грудня 2022, 13:34
Сьогодні вирішила зняти гроші з банкомату Приватбанку. Видало помилку, у якій було наступне: виникла помилка, гроші не будуть списані. Але гроші списало звичайно що.
Я одразу звернулась до послуги оператора. Ні вибачень, ні нічого. чекайте до 14 днів. А навіщо вам камери? Навіщо взагалі ставити такі банкомати?
Сума була немаленькою, а якщо б це була моя зарплата, то на що мені жити? Звісно, банк про це не хвилюється. Жахливе обслуговування та відношення до клієнта — користуватись більше не буду. Цікаво ще чи взагалі повернуться кошти та через скільки днів. Виглядає як шахрайство з боку банку!
19 грудня 2022, 15:16
Вітаємо.
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.

Fantomas2020
Fantomas2020
19 грудня 2022, 14:57
В связи с перебоями с электроэнергией сейчас очень рискованно снимать наличку в банкоматах. Проще — на кассах супермаркетов. При покупке товара на кассе говорите кассиру, что хотите ещё снять наличные с карты. В такой ситуации риск потери денег отсутствует
19 грудня 2022, 15:34
Буду мати на увазі наступного разу, дякую
19 грудня 2022, 15:36
На жаль, банк відповідає лиш щоб відповісти. Адже інкасація банкомату відбулась , але оновлення по ситуації я не отримала.
StarFighter27
StarFighter27
21 грудня 2022, 12:55
Добрый день, София. Есть вариант еще в кассе банка получить деньги. Если кассир будет отказывать, Вы настаивайте на снятии. И в связи с перебоями в электроэнергии сейчас опасно снимать нал в банкоматах, так как деньги не выдадут, а с карты их спишут. Обычно такие обращения рассматриваются месяц.
mlp711141
mlp711141
19 грудня 2022, 22:38
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам становиться клиентом этого горе-банка и пользоваться его услугами…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат не видає гроші, але банк їх успішно списує