Зневажливе ставлення банку до клієнта

Veselka7 13 грудня 2022, 14:34
До цього тільки читала негативні відгуки, тепер, на жаль, пишу про «Приват» і я.

Раніше часто користувалась кредитними грошима банку, але майже завжди повертала їх до закінчення пільгового строку (дуже зручна опція). Декілька разів не встигала, але обов’язковий платіж вносила без затримок.

Зараз, вже майже рік в мене плюсовий баланс, користуюсь рахунком/карткою для поточних платежів або переказів. Декілька тижнів тому мені зменшили кредитний ліміт з 50000 до 5000, написали, що з поточною ситуацією в країні, ок, я все розумію.

Але з тиждень тому мені взагалі заблокували картку! На моє логічне питання «чому?» була відповідь, цитую: «Ваша картка тимчасово заблокована до погашення простроченої заборгованості. Вам необхідно терміново внести прострочений платіж і з картки буде знято блокування на кредитні кошти протягом 3-х робочих днів (вихідні та святкові дні не враховуються). В іншому випадку картка може бути заблокована назавжди.»

Я відповідаю, що в мене немає боргів дуже давно, перевірте історію руху грошей, але хто мене чує? Кажуть, що інформацію перевірять і через 3 дні знімуть блокування. Ок, чекаю.

Сьогодні пройшло вже 7 днів, нічого не змінилося. На моє питання, оператор чату знаєте, що мені написав? Ні, не вітаю, все з’ясували, доступ до картки відновлено, а ось що:
«Мені шкода, що зараз Вам недоступні кредитні кошти. Це пов´язано з простроченими обов´язковими платежами. При цьому Ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості.

На даному етапі банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити подібне обмеження.
При прийнятті банком рішення про його скасування Ви будете додатково сповіщені по SMS."

Тепер мені залишається тільки зняти залишки особистих коштів з рахунку та взагалі закрити його до біса!

Послугами Привату користуюсь вже більше двадцяти років, ніколи не думала, що доведеться таке писати, але… люди, зараз банків дуже багато, вибір величезний, технічна підтримка в них теж на високому рівні, Приват вже не єдиний, навіть не в перших рядах по умовах для вкладників, гірший мабуть тільки «ощад». Тож подумайте, чи варто відкривати в ньому рахунок, бо якщо з давніми клієнтами так обходяться, то яке відношення буде до нових…
Всім добра.
Слава Україні!
13 грудня 2022, 15:19
Перепрошуємо за незручності. Наразі по картці тимчасово обмежене користування кредитними коштами для зняття готівки та переказів з картки. При цьому покупки в магазинах, оплата комунальних платежів та поповнення мобільного можуть проводитись за рахунок кредитного ліміту. Дане обмеження встановлюється та знімається банком автоматично беручи до уваги велику кількість факторів. З власними коштами можна проводити всі типи операцій, як і раніше.
Ми перевірили ваші звернення в підтримку та проведемо роботу з фахівцями, щоб покращити якість обслуговування.

Serge4298
Serge4298
13 грудня 2022, 15:15
Абсолютно аналогичная ситуация. Без всяких причин снизили в 10 раз кредитный лимит, который был на протяжении последних 5 лет и наложили запрет на осуществление переводов, снятие наличных в банкомате и т. д. Объяснять причины отказываются вообще. Нарушений никаких с моей стороны не было. Судя по количеству жалоб за последнее время, кто-то дал команду собрать на Приват массу негатива, чтобы заявить «вот видите как всё плохо, когда банк государственный, надо его срочно приватизировать».
13 грудня 2022, 16:29
«кто-то дал команду»

И фамилия этого кто-то начинается на Ко…
Часть сотрудников финмонитоинга
и службы безопасности Привата
лично преданы Бене, вот и мутят воду…

Parti
Parti
14 грудня 2022, 16:23
При Бене порядка в привате было больше, проценты по депозитам больше были, даже самих депозитов было больше и разных фишек, типа депозит куб для физлиц с большими % который не гарантироваться возврат в случае банкротства банка.
14 грудня 2022, 16:59
При Бене клиентское бабло из Привата выводилось с оборота,
а прибыль показывалась чисто символическая — поэтому были
повышенные проценты для постоянного привлечения клиентских средств.

При Бене планы по привлечению клиентов были не только
у экономистов отделений, но даже у сотрудников, работающих в ИТ.

Также при Бене практиковались материальные наказания сотрудников
за разные провинности, в том числе и за не выполнение планов по привлечению клиентов, поэтому текучка кадров на низовом уровне была сумашедшая…

Но вас же только большие проценты по депозиту интересуют,
а с заоблачными планами, спущенными собственником в лице Минфина
по перечислению прибыли в бюджет, ни высоких процентов ни транзакций
с нулевыми комиссиями мы ещё долго в Привате не увидим…
14 грудня 2022, 21:00
Искренне вам сочувствую…
Вам необходимо бежать подальше от этого горе-банка…
14 грудня 2022, 21:41
И куда порекомендуете бежать?
14 грудня 2022, 22:37
А я уже ранее писал: по моим наблюдениям, Акцент банк и ПУМБ. Как вариант похуже, Ощад и монобанк, но и они лучше Прим*та… Конкорд тоже не рекомендую — техподдержка хорошая, а невыгодный курс по отношению к иностранной валюте, не во всех интернет-магазинах можно расплатиться.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зневажливе ставлення банку до клієнта