Вкрали кошти

Sashasnmo 5 грудня 2022, 23:35
30.11.22 я заправлявся на АЗС брсм, було замовлено пального на 818.70 грн. а залито в бак 600.93 грн. (більше не влізло) остаток 217.77 грн. повернувся на карту, але через дві доби 2.12.22 приватбанк по невідомій причині і без попередження по тихому зняв з мене кошти в розмірі 217.77 грн. та ще й в мінус по карті для виплат, зателефонував 3700 і чекав 47 хвилин з'єднання з оператором (так і недочикався) з другої спроби їм дозонитись але за 53 хвилини, так ніхто з операторів і не зміг прийняти мій виклик, написав в приват24 і отримав відповідь що це не вони, а АЗС мене надурили і що можна відправити заявку на повернення але чекати відповіді 45−120 днів. В Приватбанку розчарований повністю, нікому не рекомендую цих шахраїв
6 грудня 2022, 12:34
Списання було ініційовано торговою точкою в якій ви скористались карткою для оплати. Уточнити, чому саме запит на списання був надісланий на більшу суму, ніж вам повідомлено на місці, а також вирішити питання повернення частини суми ви можете звернувшись до мережі АЗС, яка фактично і провела списання. Повернення з їх сторони може бути значно швидшим, ніж оскарження за заявкою до платіжної системи. Окремо зазначимо, що регламент опрацювання заявки до 120 днів не є примхою банку, а встановлений міжнародною платіжною системою.

SergeyNina
SergeyNina
6 грудня 2022, 6:06
Обратитесь в суппорт сети АЗС. Если там компетентные сотрудники они решат вопрос быстрее чем банк с запросами. По срокам это неделя две до месяца
Sashasnmo
Sashasnmo
6 грудня 2022, 12:47
Доброго дня, чому банк через дві доби після заправки дозволив списати кошти? Чому мене ніяким чином не повідомили про списання коштів? Чому на карті для виплат зявилося -125, вона і в мінус може заходити? З вашої логіки любий магазин може знімати кошти після покупки, непопереджаючи? На мою думку це схоже на фінансову аферу
mlp711141
mlp711141
7 грудня 2022, 23:01
Да, согласен, очень похоже…