Вкрали гроші, а Приватбанк підвищує % ставку!!!

IrynaNik 22 листопада 2022, 10:22
Була постійним клієнтом Приватбанку протягом 15 років, користувалася всіма послугами, мала декілька рахунків у евро, доларах та в гривні. Але 6 червня шахраї вкрали всі гроші з рахунків, включаючи і кредитні кошти в розмірі 30 000 грн., було відкрито кримінальне провадження.Я відразу написала листа до Приватбанку з проханням не нараховувати проценти по кредиту, оскільки гроші вкрали (додала всі документи на підтвердження), щоб я змогла повернути кошти без процентної ставки банку за користування кредитом)))) Але банк повідомив мені, що не може цього зробити, оскільки мають бути рівні умови для всіх клієнтів банку. І у жовтні місяці підіймається процент за користування кредитом на 3.5 відсотка, а був 1.7. Оскільки фінансова ситуація наразі дуже складна у кожного українця, я не можу відразу закрити кредит з вкраденими грошима, щоб не переплачувати більший процент.
Тут у відгуках я прочитала коментар від Приватбанку, що у них індивідуальний підхід до кожного клієнта і вони розглядають процентну ставку по кредиту для кожного клієнта індивідуально. Це повністю суперечить той відповіді, яку я отримала в листі від банку раніше.
Питання до Приватбанку: чи готові ви до лояльності до клієнта, який постраждав від шахрайських дій за допомогою приват24, а відділ безпеки спрацював тільки коли всі гроші були виведені з усіх рахунків чи будете продовжувати заробляти % ставки за «користування кредитом «на своїх постійних клієнтах?
22 листопада 2022, 12:28
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація.
Банком було прийнято рішення повернути стандартні умови щодо платежів для погашення заборгованості за кредитними картками для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Описані дії могли бути проведені тільки при володінні доступом до вашого Приват24. Якщо факт шахрайства буде підтверджено — Банк може переглянути нарахування відсотків, які були нараховані на заборгованість.

IrynaNik
IrynaNik
22 листопада 2022, 13:57
Дякую за відповідь. Раніше, я вже відправляла всі документи, які підтверджували вчинення кримінального правопорушення проти мене. Я маю витяг з єдиного реєстру досудових розслідувань та багато інших рішень… Можу надіслати ще раз аби банк з розумінням поставився до даної проблеми.
Lolik1837
Lolik1837
23 листопада 2022, 13:10
«Раніше, я вже відправляла всі документи, які підтверджували вчинення кримінального правопорушення проти мене»

Вы можете предоставить только документы о том, что есть такое криминальное расследование и на этом все.
Но ведь вы не можете предоставить документы, что кража не произошла, например, из-за вашей личной неосторожности. Ведь просто море случаев когда люди слушают указания мошенников и сами переводят деньги. Полно случаев, когда к телефону человека, его карте и Приват 24 имеют доступ, казалось бы, самые близкие люди и крадут все деньги с карты

Так, что у вас, фактически, нет никаких доказательств, что банк обязан вам простить проценты.

Ведь так завтра люди начнут массово сами переводить деньги со своих карт, что бы инициировать кражу, а потом писать заявление в полицию и будут говорить, что деньги непонятно как украдены, и что есть заявление в полицию, и что банк обязан вернуть деньги.

Извините, но на такое банки не пойдут
mlp711141
mlp711141
22 листопада 2022, 17:47
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам связываться с этим горе-банком…
SergeyNina
SergeyNina
23 листопада 2022, 0:22
Вам скорее всего придётся платить по кредиту если деньги не вернут. Таковы реалии, единственная надежда на платёжную систему, но учитывая что прошло уже 5 месяцев ещё максимум месяц-полтора и выйдут сроки на возврат денег со стороны вища/мастеркард
Jokets
Jokets
24 листопада 2022, 16:31
Банк ничего не повышал так то, а вернул стандартные ставки которые и так были уже в нём. Уже на этом вы начали врать когда создали отзыв о работе банка, то с чего вообще верить банку что деньги украдены? Есть решение суда что вы жертва которая своими действиями или бездействием не способствовала краже?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Вкрали гроші, а Приватбанк підвищує % ставку!!!