Термінал не приймає курюри

Nevidimaja 11 листопада 2022, 15:28
Шановний приват банк, ваш банкомат видав мені купюри 1000 та 500 гривень, які не бере ваш термінал, ну невже не можна вирішити подібні проблеми, наприклад, заправляти банкомат купюрами, які буде приймати термінал? Мені треба терміново оплати товар, я зняла гроші в ще треба шукати, де розміняти їх🤷
11 листопада 2022, 16:06
Номінал банкнот залежить від місця розташування банкомату, регіону, попиту від клієнтів та наявності певного виду купюр в касі, з якої кошти надходять до банкомату.
Якщо вам необхідно зробити платіж ви можете провести його через Приват24 або термінал, списавши кошти з картки, тим самим, заощадити свій час на знятті готівки з подальшим її внесенням в термінал.

Lolik1837
Lolik1837
11 листопада 2022, 16:19
А не проще в приложении оплатить ? Зачем вообще наличку было снимать если тут же ее в терминал совать? Странно как-то
SergeyNina
SergeyNina
11 листопада 2022, 17:57
Некоторые терминалы не берут купюры в 500 и 1000 гривен.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
13 листопада 2022, 16:59
…Номінал банкнот залежить від місця розташування банкомату, регіону, попиту від клієнтів та наявності певного виду купюр в касі…
И это заявляет ГОСУДАРСТВЕННЫЙ БАНК!!! А я в свои 55 лет думал что денежные знаки Украины имеют равное хождение на всей территории Украины и обязаны приниматься как плвтежное средство во всех бвнках и торговых точках! А в ранее оккупированном Херсоне, когда через ваш банк перекачивали рубли в гривну, для оккупантов и коллабарантов у вас тоже были подобные «ответы»???