Приватбанк списує зайві кошти за додаткову непотрібну послугу без моєї згоди

Iurii2014 9 листопада 2022, 19:08
Я спрачував послугу на іноземному сайті. Вартість там була вказана в гривні-173грн в даному випадку. Прийшов запит на підтвердження платежу в приват24-була вказана сума 173грн. Я підтвердив. Платіж не пройшов, бо хотіло списати 177,15грн. Я звернувся до продавця з питанням, чому списуєтсья більше, вони повідомили, що списують саме потрібну суму в гривні і питання до приватбанку. Я звернувся до підтримки приватбанку, на що мені повідомили, що йде подвійна конвертація. І це налаштування продавця, банк тут не при чому. На питання, яким чином банк може списати більшу суму, ніж та, яку я підтверджую під час оплати в приват24, вони пояснили, що це проблема подвійної конвертації та їх вона не стосується. Хоча підтвердження я роблю саме в системі приват24, та суму у мене повинно запитувати ту, яку буде списано. По факту виходить, що я підтверджую одну суму, а списують більше. Причому таких купівель у мене було багато у цього продавця, і частина з них також проходила з подвійною конвертацією. На той час я питання залишив відкритим. Отже, ми зупинились на тому, що продавець каже про провину банку, банк пояснює, що продавець поганий та рекомендує купувати на українських сайтах, щоб такого більше не було. Але ж перевірити все просто: я зробив той самий платіж карткою іншого українського банку. Підтвердив списання 173 грн., списалось з картки 173грн. Товар отримано. Виходить, приватбанк списує додатково без дозволу ваші гроші проводячи непотрібну подвійну конвертацію.
9 листопада 2022, 20:00
Вітаємо.
У разі, якщо ваш платіж проходить через закордонний сервіс, оплата йде через платіжну система Віза або МастерКард. За правилами платіжної системи, обмін валют йде через долар, а не на пряму. Саме тому ми отримуємо суму на списання в доларах, і якщо оплата з карти в гривні, то дана сума, яка нам надійшла списується в гривні по курсу ПриватБанку.

9 листопада 2022, 20:21
Дякую. Дайте відповідь на питання:
1) Якщо «дана сума, яка нам надійшла списується в гривні по курсу ПриватБанку», то чому я отримую від Приватбанку на авторизацію суму без коштів за подвійну конвертацію?
2) Яким чином Приватбанк списує суму бульшу, ніж я авторизував до оплати?
3) Чому з картки іншого українського банку системи Віза або МастерКард списується рівно заявлена сума, а з карти Приватбанку більша?
mlp711141
mlp711141
9 листопада 2022, 23:40
Искренне вам сочувствую…
Вам нужно искать другой банк…
rusgl
rusgl
10 листопада 2022, 15:47
Цікаво, яким чином «закордонний сайт» може списати певну суму в гривні? Часом не польський SINSAY? В виписці привата Ваша операція відображається саме як операція в гривні? Чи в якійсь іншій валюті?
11 листопада 2022, 12:26
Сума у валюті операції-UAH. Сайт-Кіпр.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк списує зайві кошти за додаткову непотрібну послугу без моєї згоди