Кредитні ліміти

Igorstepanovych 9 листопада 2022, 11:52
Напевно, кожен власник рахунка в Приваті не раз стикався з невмотивованим зменшенням кредитного ліміту. На запитання про причини у банку є стандартна відповідь: «…наша система аналізує сотні і навіть тисячі показників, на основі яких ухвалює рішення про встановлення ліміту блаблабла, але ми вам їх не скажемо, бо самі не знаємо блаблабла…» У мене за більш ніж 15 років таких ситуацій було декілька. Тому коли мені позавчора ввечері прийшло повідомлення про зменшення ліміту на рахунку підприємця з 50000 до 0 грн, я навіть не здивувався. Але вчора прийшло повідомлення про підключення оплати частинами на 44000 з 0 грн. Які такі показники змінилися — я не знаю))). Тому у мене враження, що кредитами або завідує диверсант, який хоче відбити лояльність клієнтів (після обмеження ліміту я у відповідь у Гугл гаманці видалив картку Привата з Основної, встановивши замість неї Моно, і тепер всі платежі будуть іти через монобанк)), або ніякої системи з тисячами факторів немає, а замість неї є генератор випадкових чисел, що працює по принципу «на кого бог пошле».))
9 листопада 2022, 13:35
Вітаємо.
На різні послуги впливають різні показники.

Igorstepanovych
Igorstepanovych
9 листопада 2022, 12:39
Чомусь з"явився напис «проблема вирішена», насправді ні))), і 5 зірок замість 3, які я поставив))
Moderator
Moderator
9 листопада 2022, 14:10
Дві зірки до оцінки відгуку було додано автоматично в той момент, коли ви натиснули кнопку «Проблема вирішена».
sergeyhh465
sergeyhh465
9 листопада 2022, 13:12
Я теж обнулив всі рахунки, перевів всі кошти на моно, перепідключив усі платежіна картки в іншому банку (це купа підписок на програми, айклауд та інше. приват перетворюється на банк для пенсіонерів і бюджетників. Бізнесмени/IT/ та інші робітники, які отримують значно більше мінімалки , їм не потрібні. Виглядає як якийсь саботаж всередині банку, чи просто ну дуже банку зараз погано.
MykolaA
MykolaA
9 листопада 2022, 17:45
«Напевно, кожен власник рахунка в Приваті не раз стикався «- брехня! Не кожен! Я маю на протязі десяти років ліміт 75000 грн. Використовую кожного місяца 15−20 % від нього. Це і до війни і під час війни.
mlp711141
mlp711141
9 листопада 2022, 18:51
Искренне вам сочувствую… Вам следовало искать другой банк…
StarFighter27
StarFighter27
9 листопада 2022, 19:18
У меня кредитный лимит 12 тыс. грн. Его ни во время войны, ни при карантине не забирали. Надо хоть раз в месяц делать пополняшки мобилок и покупки и все будет ОК. И вообще. Банк забрал свои деньги, не Ваши личные