Приватбанк повідомив, що нас відсутня війна

Олександр Пішта 9 листопада 2022, 11:27
У зв’язку з війною я втратив житло і роботу, тому на даний час не маю можливості погашати кредити. Відповідно до умов договору повідомив про форс мажорні обставини та просив реструктурувати борг, але получив відмову.
Тепер мені постійно телефонують з вимогою погасити борг (незважаючи на моє офіційне повідомлення), крім того співробітник банку повідомив що в Україні немає війни, а тому форс-мажорних обставин немає. Незнаю на кого цей банк працює, можливо на агресора, але навіть торгівельно-промислова палата визнала агресію форс-мажором. Не визнання війни Приватбанком я вважаю злочином!

ЗІ. Крім того, одного разу співробітник банку обіцяв не закривати кредитну лінію, але оплату частинами згодом все одно було заблоковано, тому там щє й брехуни працюють, а підтримка в чаті взагалі не відповідала на мої повідомлення форсмажору.
9 листопада 2022, 14:36
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

9 листопада 2022, 11:36
Так у нас официально войны нет. Есть только «военное положение». Так, что насчёт применения статьи о форс мажоре банк прав- нет формальных причин использовать этот пункт
9 листопада 2022, 15:29
Воно то так, але чи потрібно на законодавчому рівні визнавати кожний форсмажор? А що якби зруйнували верховну раду? Тому не думаю що сам форсмажор має бути прийнято законодавчо. Тим паче війну за форсмажор визнала торгівельно промислова палата.
А банк говорить так як йому вигідно
14 грудня 2022, 11:02
Вам уже объяснили — может торговая палата и признала войну за форсмажор . НО …- нет у нас официально никакой войны . Есть перечень ситуаций, входящих под понятие «форс- мажор» . Война туда входит — но вот когда у нас война официально будет объявлена, тогда и предъявите к банку претензии.
mlp711141
mlp711141
9 листопада 2022, 18:47
Искренне вам сочувствую…
В вашем случае вам мак*ки из Примата портят нервы, как и мне. Однако, в вашем случае они отрицают наличие войны, а в моём случае https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/130371/, рекомендую ознакомится, три года назад приматовская грымза призывала не платить за коммунальные услуги и много чего угрожала, чем мне причинила моральный ущерб на долгие годы…

Обязательно записывайте разговор на диктофон в телефоне, чтобы было чего передать в НБУ для оформления жалобы на них. Кумулятивными жалобами можно хоть немного, но повлиять на ситуацию…
8 грудня 2022, 16:46
Сьогодні з моєї картки, на яку отримую кошти для переселенців від держави та міжнародних організацій, в мене були списані кошти. Невже ці кошти дають людям, для підтримки під час війни, щоб банк їх за кредити забирав? Ні співчуття ні совісті.
8 грудня 2022, 17:39
«Сьогодні з моєї картки, на яку отримую кошти для переселенців від держави та міжнародних організацій, в мене були списані кошти.»

Так значит у вас были долги перед банком и банк взял эти средства в счет уплаты вашего долга.

Банк имеет полное ЗАКОННОЕ право забирать свои деньги в том числе и с ваших социальных карточек . И этот пункт даже прописан в вашем соглашении с Приватом
14 грудня 2022, 9:50
А як щодо того що договір банку передбачає форсмажер за яким неможливо виконувати зобовязання?
14 грудня 2022, 10:55
У нас сейчас войны официально нет — есть только «военное положение» — а оно «форсмажаром» не считается . Если бы военное положение считалось за форс-мажор , то вся страна бы сейчас кредиты не платила бы и банковская система рухнула. Так, что не переживайте — все нормально, банк вас не обманывает, он законно берет свои деньги

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк повідомив, що нас відсутня війна