Замовлення валюти

Kulyk1951 5 листопада 2022, 11:46
Прошу прийняти до уваги скаргу на роботу операторів гарячої лінії! 05.11.2022 я зателефонувала на 3700 з метою замовлення валюти, на що оператор мені повідомив, що у цей регіон (Донецька область, місто Селидове) долари не привозять. Як? 04.11 було успішне зняття валюти, а сьогодні вже не везуть??? Як це розуміти? Мені 71 рік та вони пропонують їхати у сусідню область 3,5 години в один кінець, витратити на проїзд понад 1000 гривень, щоб зняти власні кошти, які я накопичувача усе життя? Це не окупована територія!!! Інкасація до міста є! Чому я не можу замовити валюту??? Цього ж дня онука зателефонувала на кляті 3700 та їй повідомили, що жодних внутрішніх обмежень на замовлення валюти у цей регіон нема, але від мого імені не можуть у неї ані скаргу прийняти, ані замовлення. Я розумію, що таким чином банк утримує кошти вкладників на своїх рахунках та тим самим зберігають свої пасиви. Але, співробітники Приватбанку, будьте, по перше, людьми, дайте змогу забрати свої кошти!!!
5 листопада 2022, 13:08
Вітаємо.

5 листопада 2022, 17:48
« вони пропонують їхати у сусідню область 3,5 години в один кінець, витратити на проїзд понад 1000 гривень, щоб зняти власні кошти,»

Але ви ж можете замовити свою валюту в відділення в Павлограді в Дніпропетровській області , куди їхати трохи більше 100 км і їхати менше двох годин . Та й за вартістю це тільки 120 гривень, а не тисяча .

Ви живете в селищі , яке буквально в 10 хвилинах їзди від лінії фронту. Звичайно банки побоюються везти туди валюту
5 листопада 2022, 19:33
Щиро дякую! Але я нагадаю, що мені 71 рік та будь-яке транспортування важко дається. Мені до Селидового доїхати важко, не кажучи, вже, про Павлоград. З приводу того, що «банки побоюються везти туди валюту», гривню везуть та й валюту можна привезти. До того ж кажучи, у відділенні є валюта, є валютообмін, купують, продають, а з рахунку зняти не можна.
5 листопада 2022, 21:55
Так я про те, що ви прибрехали і вартість проїзду і час проїзду.

Тому як то i в цілому вашому відклику довіри немає
6 листопада 2022, 6:02
Понятно! Может сначала, когда тебе будет хотя бы 50 лет, тогда будешь уже думать куда и зачем ехать! Не веришь комментарию, давай по порядку, человек написал что в конкретное отделение банк не привез заказанные деньги, тем самым не выполнил часть договора (составленного самим банком) что есть само по себе нарушение условий договора. А это есть предмет разбора на уровне и НБУ и СУДА! Если банк «боится» везти деньги, то пускай закрывает отделение! А по факту ситуация смешная — как работать на оккупированной территории (Херсонской области) и заряжать два банкомата в Капонях, так банк не боится! Правда смешно?
И личный вопрос -а вот этому комментарию ты доверяешь?
и фраза — …нажаль ім'я не знаю, така гарненька білявочка… не напрягает???
Смотрю «группа поддержки» или перелогинилась или поменялась!
8 листопада 2022, 6:46
З Ваших коментарів мені здається, що Ви співробітник цього недобанку, якщо так захищаєте безпідставні дії. Не маю жодного бажання дискутувати з Вами. Коли Вам виповниться 71 рік, бажаю, щоб цей банк так само вчинив і з Вами. А загалом я мовчу, що співробітники порушують 18 постанову НБУ. Якщо Ви не знаєте, я Вам скажу: у тих населених пунктах та територіальних громадах, де ведуться активні бойові дії, немає жодних обмежень на видачу коштів з рахунків за наявності грошей у касі, а валюта, як я вже казала, є у цьому відділенні. Бажаю Вам здоров’я та миру!
6 листопада 2022, 6:06
С уважением к вашему возрасту, могу посоветовать добиваться от банка выполнений условий договора именно любым путем. самое эффективное это жалоба в НБУ!
И не обращайте на оскорбительные комментарии или «пасипак» этого банка -коллабаранта или сотрудников, которые «штампуют» тут комментарии.
С уважением и крепкого здоровья!
Jokets
Jokets
6 листопада 2022, 10:33
Пожаловаться в НБУ что банк имеет опасения доставлять деньги из-за войны в тот или иной город? Я бы смело потом на месте НБУ слал бы *** и ещё в полиции сообщал о таких идиотах, пусть проверяют их на вшивость
6 листопада 2022, 10:41
На вшивость, васья, надо проверить тебя и руководство двух отделений Приата в Херсоне…
8 листопада 2022, 6:48
Дякую! Поки проблема, частково, вирішена. Дочекався повної видачі коштів та закрию у них всі рахунки. Звернення до НБУ залишу на той випадок, якщо знову зіштовхнувся з цією проблемою.
6 листопада 2022, 10:43
Для автора. Появился первый комментарий, в котором, явно «не просто так» уже вас пугают и отговаривают жаловаться в НБУ на действия этого банка, делайте выводы! По факту банк ищет любую возможность для не выполнения своих обязательств.
8 листопада 2022, 6:51
Звісно так і є! Та я розумію, що це штучне утримання пасивів. Виходячи з того, що пишуть про зменшення лімітів за кредитами картками, висновок один: населення забирає свої кошти з рахунків та платіжоспроможнвсть цього банку зменшується. Ліквідність зменшилася у декілька разів, тому і треба швидше знімати кошти.
mlp711141
mlp711141
7 листопада 2022, 14:48
Искренне вам сочувствую… Вам нужно было раньше думать, и открывать счета в другом банке…