Безпречинне зниження кредитного ліміту

sergeyhh465 3 листопада 2022, 19:15
Прочитав коментар Игорь Молодовский, та вирішив написати також. Ситуація та сама.
Банк просто плюнув у лице відповідальним клієнтам, знизивши ліміт до також 5000 гривень. Причину не називають, а шлють шаблонні відповіді.
Обьективної причини зниження ліміту мені, так само, як в описі Игорь Молодовский з попереднього коментара, не має.
Дохід в двічі більший (>100к) ніж у Игорь Молодовский, який він вказав у своєму коментарі. Дуже часто мандрую. Користувався кредитним лімітом та карткою часто, із останніх нещодавно у Сінгапурі та інших країнах ЮВА, кредитний рейтинг більше 520, вищій ніж у 95% українців (за інфо УБКІ). Звичайно завжди гасив все вчасно.
Довіру підірвано, край не рекомендую користуватись послугами банку, і сам почав зводити тепер це до мінімуму. У банку почались якісь проблеми чи глобальні внутрішні зміни, тільки цим можна пояснити урізання лімітів платіже-спроможним клієнтам.
3 листопада 2022, 19:54
Добрий вечір!
Справа у тому, що кредитний ліміт по кожній картці переглядається системою автоматично та регулярно.
Банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку можливості надання ліміту.
Активно користуйтесь послугами ПриватБанку та зберігайте гарну кредитну історію вашої картки. Це врахує алгоритм в подальшому.

mlp711141
mlp711141
3 листопада 2022, 19:46
Искренне вам сочувствую…
Вам стоило бы искать другой, нормальный банк…
MykolaA
MykolaA
3 листопада 2022, 19:51
«Сінгапурі та інших країнах ЮВА, кредитний рейтинг більше 520, вищій ніж у 95% українців (за інфо УБКІ). «- Ой! Аж на сльозу пробило! Ну не бачить банк гарантій повернення кредиту!
Без застави навіть, ковзани покататися не дають.
sergeyhh465
sergeyhh465
4 листопада 2022, 2:17
Я зараз за кордоном, залишив користування банком на рівні дуже рідких мікро переказів тим, у кого окрім привату нічого нема. Але як повернусь, закрию всі рахунки, та відкрию кредитні лінії у інших адекватних банків.
SergeyNina
SergeyNina
4 листопада 2022, 23:29
Прописка, место работы признано проблемным скорее всего. Сочувствую вам, хотя может оно и к лучшему, у меня сейчас ушли многие партнёры в приостановку деятельности по понятным причинам, если бы они набрали кредитов то точно бы не смогли их выплачивать

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Безпречинне зниження кредитного ліміту