Непонятное списание средств

DaryaMatr 28 жовтня 2022, 15:02
25.10 после снятия наличных без карты на балансе остаток был 1268.90 грн
26.10 в 04:24 округление остатка на копилку списание 8.90грн
Балан остаток 1260грн
В этот же день в 19:36 покупка на сумму 22,69грн и баланс пишет 1012,30грн.
Где делась разница в сумме 225.01???

Сегодня 28.10 в 12:04 в выписке (без какого-либо уведомления) появляется транзакция на сумму 225,01 грн с назначением «Вітаємо! Вам зараховано кешбек за акцією.»
Это как вообще у вас там все работает?
Вы списываете средства, а потом их жевыставляете как акционный кэшбэк? Типа «Вітаємо! Ми зняли Ваші кошти з рахунку просто тому, що нам так закортіло і тепер повертаємо Вам їх начебто Ви переможець! З перемогою Вас!»???
Это что за акция такая???
28 жовтня 2022, 16:09
Вітаємо.
У виписці в графі «Залишок після операції» відображений загальний баланс карти. Загальний баланс, на відміну від доступного балансу, не відображає заблокованих на картці сум (Це кошти, які були вами витрачені, але ще не списані банком).
Також зверніть увагу, що операції у виписці відображені в порядку їх авторизації, а не списання. При проведенні вами витрат сума спершу блокується на рахунку, а списується тільки після отримання банком емітентом картки запиту на списання від банку, через термінал якого проводилася оплата.
Тобто при перевірці балансу картки потрібно орієнтуватися на доступний баланс, а не на баланс у виписці.
Ви можете отримати виписку за весь період користування карткою в веб Приват24, в меню: 'Усі послуги — Послуги — Сервіс довідок — Створити довідку — Виписка'.
Вибираєте картку, період, мову і натискаєте кнопку 'Сформувати'.
У разі, якщо ви не згодні з якимись операціями, повідомте про це до підтримки банку.

sanyacvpz
sanyacvpz
28 жовтня 2022, 17:37
Мені теж прийшли кошти з повідомленням «Вітаємо! Вам зараховано кешбек за акцією.» 575 грн і теж сьогодні. Що це за акція така? Чи це шахраї шлють гроші?
Olegved
Olegved
28 жовтня 2022, 18:04
Так само, на 575 грн. Це що за бонус?)
Irisha0108
Irisha0108
28 жовтня 2022, 18:48
І мені прийшло смс, кешбек 575 грн. Це? Що таке?
developerdev95
developerdev95
28 жовтня 2022, 22:36
Взимку ви брали участь в акції «Новорічний Квест», але у зв’язку з воєнним станом в Україні, виплати та відправку призів за акцією були тимчасово призупинено. Ми виконуємо свої зобов’язання та чесні зі своїми клієнтами, тому зараз централізовано зараховуємо кошти всім клієнтам, що пройшли квест