berdy 26 жовтня 2022, 14:10
Замовив я готівку на відділення. Прийшло сповіщення «гроші очікують в касі». Відстояв чергу в касу, і мені кажуть ваш рахунок заблоковано потрібно надати «підтвердження походження коштів».

Походження коштів https://privatbank.ua/google-adsense
Банк зараховує кошти але не хоче їх виплачувати.

Банк просить документи з цього переліку:
https://pb.ua/short?1YA (мій випадок: ст. 50 пункт 5)
https://pb.ua/short?240 (мій випадок «авторський гонорар»)
https://pb.ua/short?9XP (мій випадок «авторський гонорар»)

Як мені доказати що я отримав «авторський гонорар» через SWIFT переказ (https://privatbank.ua/google-adsense) від Google AdSense який працює по публічному договорі та документ складено англійською мовою (https://www.google.com/adsense/new/localized-terms?rc=UA) для мене залишається загадкою.

Висновок: гроші на рахунку є а отримати я їх не можу. Доказати походження грошей не можу бо від мене хочуть якийсь паперовий документ якого не існує в природі.

Питання до банку: Скажіть конкретно що у випадку Google AdSense є таким документом?
26 жовтня 2022, 16:13
Вітаємо.
Ми звернулись до вас у приватні повідомлення для того, щоб уточнити ваші дані та допомогти у вирішенні вашого питання.

berdy
berdy
3 листопада 2022, 13:26
ОНОВЛЕННЯ 03−11−2022: Здається документи прийняли. Заява з описом походження коштів написана особисто і SWIFT протоколи за деякий період часу.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк не видає готівку, просить «підтвердження походження коштів» (Google AdSense)