flexdance 26 жовтня 2022, 13:44
С началом войны отменили лимит на Оплату частями (ок). С момента возобновления лимитов кормят сказками, что «ждите скоро будет». Несколько обращений толку не дали. Одни и те же ответы. 26.10.2022 ответ оператора добил — пользуйтесь картой, чтобы был лимит на оплату частями))) А как мне ей пользоваться, если банк не дает лимит?))) Загадка. Точнее отсутствие клиенториентированности. Платежеспособность дополнительно подкреплена депозитом в банке. Меня же провоцируют пользоваться кредиткой. чтобы ОЧ появилась в принципе. Намерен забрать принципиально депозит и уйти в другой банк, если не могут выдать лимит на оплату частями при наличии депозита и при наличии 50000 лимита на траты по карте.
26 жовтня 2022, 14:41
Вітаємо.
Банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку можливості надання ліміту. На даний момент банк займається відновленням кредитування клієнтів, тому ліміти з Оплати Частинами повертаються поступово та переглядаються автоматично. Якщо наразі на картці встановлено кредитний ліміт, а за сервісом «Оплата частинами» його немає, то в такому разі ми радимо очікувати. Банк може переглянути своє рішення в майбутньому. Якщо ж ліміт по картці Універсальна нульовий ви можете подати заявку на його збільшення і у разі позитивного розгляду заявки банк може переглянути і ліміт за сервісом Оплата частинами.
Варто зазначити, що відсутність кредитних коштів на картці не обмежує вас у її використанні. Всі операції по картці, а також у Приват24 доступні для проведення за рахунок власних коштів.

flexdance
flexdance
26 жовтня 2022, 14:44
Что и требовалось доказать) Стандартная отписка и нежелание решить проблему персонализированно. С нетерпением жду окончания депозитного договора и переходу к конкуренту. Всего доброго!
26 жовтня 2022, 15:13
Как вариант, очень рекомендую Форвард или Альфу.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не дают лимит на оплату частями, несмотря на наличие депозита в банке. Навязывают услуги