Як приват наживається на війні

Наталія Рябчун 23 жовтня 2022, 23:38
Років 10−15 тому мій чоловік виграв суд проти приват банку. Ми вже про це і забули, але почалась війна і він пішов в перший день добровольцем. Такий цікавий збіг обставин (а може ціла корумпована схема) в перед день того як його відправляли на передову чоловікові зателефонував працівник банку який запропонував сплатити 27000 грн боргу. Чоловік сказав що нічого не винен і що у нас є всі документи, на що йому відповіли: «Ми всеодно з Вас ці гроші вирахуємо!».
Тепер я зрозуміла звідки була така впевненість, так як всі військові отримують зарплату через приват. Але мій чоловік направив зарплату на мою карту. Приват звісно це не зупинило, вони перенаправити, самовільно, УВАГА!!! САМОВІЛЬНО це, як пояснив командир, не була помилка бухгалтерії, вони цілеспрямовано перерахували зп чоловіка на його карту, вкрали 27000 і потім знову зарплата приходила мені. Коли я пішла у банк і запитала чи вони читали закон у якому сказано що борги (а це навіть не борг, а уявний борг) з військових не можна знімати, то мені сказали що треба написати лист, що чоловік мій не згодний. І що вони йому телефонували, а він не в зоні зв’язку.
Уявіть цинізм цієї кантори: вони по сумі зарплати явно розуміють що людина на передовій і дзвонять йому, а він, бач яка біда, не на зв’язку.
Ким треба бути, щоб гріючи свою задницю у відділенні приватна обкрадати тих хто цих *** захищає на передовій?
Ким???
24 жовтня 2022, 10:07
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити контакти чоловіка та розібратися в ситуації.

Natali777nata
Natali777nata
24 жовтня 2022, 9:33
Самим дНОМ цієї країни!
StarFighter27
StarFighter27
24 жовтня 2022, 13:21
А Вы сделайте Привату гадость: скажите военкомату, что в отделении работают лица мужского пола, и он может забрать их на войну вместо Вашего мужа.
И еще. Те кто в Привате работают — тоже сидят на кредитной игле, так им в следующий раз это в лицо скажите. А лучше запишите в следующий раз разговор на диктофон и включите его, а отделении
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
25 жовтня 2022, 5:36
Это уже дно полное!!! Не хватает денег на зарплаты «наглядовой рады»!!!
А где комментарии «пасипак» этого «рехформированага» гос банка?
И повторяю вопрос, а что там в Херсоне? Как там ваши отделения, как сотрудники, на «рехферендум» сходили? У «радную гавань» уже вернулись? А как там банкоматы в Копанях, на рынке работают? А как там с «мира» конторы, которые открыли ваши сотрудники -рубли в гривну «переваливают»??? Давайте, не стесняйтесь, рассказывайте!
mlp711141
mlp711141
25 жовтня 2022, 9:21
Искренне вам сочувствую… Вам надо писать президенту жалобу на этих мак*к и шимп*нзе из этого Примата. И записывайте все разговоры с ними на диктофон (телефонные можно без предупреждения, как они это делают).
Приматы пробили дно в очередной раз!
Гера Залупа
Гера Залупа
25 жовтня 2022, 17:51
27000 вечно деревянных по курсу 2007 года это 5.5 гривен за 1 бакс 27000/5,5=4909$ сша Поэтому я бы так не скорбил

USD 39.4 40

USD 39.4 40