Банк подозревака

mid 22 жовтня 2022, 16:57
Добродії, хочете нову мульку від «найнадійнішого» держбанку? То потримайте моє пиво)
Суть: клієнт банку має розрахунковий рахунок ФОП у Приватбанку і користується ним. Більш-менш, бо за іншим валютним рахунком гроші десь вештаються вже близько тижня (відправлені з Європи, але не надійшли на рахунок), але то таке. І ось йому, клієнту, який авторизувався звичайним шляхом з того самого ноутбука за тією ж самою IP адресою в суботу в середині дня і відкрив карту ключ до рахунку при виході з акаунту має БЛОКУВАННЯ акаунту. На мейл приходить таке: «Шановний Михайле Васильовичу!
підозрілі операції
Нещодавно за Вашою карткою 5*91 було зафіксовано підозрілі операції, що могли виявитися шахрайськими. На жаль, ми не змогли зв’язатися з Вами за номерами телефонів, які Ви залишали в банку, щоб прояснити ситуацію. Тому з метою безпеки Вашу картку було тимчасово заблоковано.
Розблокувати картку Ви можете зверніться до підтримки 3700 або чат-онлайн pb.ua/1965»
Звичайно, на 3700 перекидають з одного оператора на іншого, результату нуль. Увійти в акаунт змоги нема бо немає карток фізособи (не треба вони мені, наприклад). А єдина доступна картка для входу за допомогою пін-коду -тадам!- заблокована картка. Є ще корпоративна, вона активна, але не відображається як доступна, увійти по ній немає можливості. Чат пропонує йти до відділення, але у понеділок (а зараз субота), інакше ніяк. Виявляється ось що: кожного разу, коли клієнт відкриває картку онлайн, вона блокується (не знаю, де це вказано в горах макулатури нормативних документів банку, але ж можна було б зробити хоча б «popup window», нє?). Якщо є картки фізособи, можна зайти по них і в чаті розблокувати картку. Якщо таких карток немає, то ой («алгоритм сломался, несите следующего»). Як на мене, то блокування акаунтів при нормальному вході (до речі, блокують саме акаунт з аргументом «неправильне введення паролю», але це маячня, я знаю пароль і тим більше не вводив його неправильно) є актом «трошки дебілізму». Приватбанк, ну серйозно, що це таке? І не треба писати «бла-бла-бла, нам прикро, що у вас склалось таке враження…» Нам теж прикро що вам прикро)
22 жовтня 2022, 18:12
Вітаємо.

mlp711141
mlp711141
22 жовтня 2022, 22:58
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам доверять этому горе-банку ваших кровных денежек…
23 жовтня 2022, 10:48
Приватбанк, ну і? Чи замало часу пройшло щоб виправити свій косяк? Віз і нині там. Щось дуже довго ваші спеціалісти розглядають питання. Ви їм лупи роздайте (хотів написати інше слово, але воно недруковане, забанити можуть). І неспасибі, бо ніякого розуміння нема.
24 жовтня 2022, 11:01
Питання вирішено. Сьогодні, в понеділок, зателефонував спеціаліст і в телефонному режимі вирішили питання. Це вже плюс, бо немає необхідності стояти в черзі у відділенні.