якщо шукайте надійний банк, то приватбанк вас розчарує!!!

Irina220969 14 жовтня 2022, 12:20
Хочу поділитися своєю сумною історією співпраці з приватбанком. Я клієнт цього банку з 2007 року. До сьогодні відносини з банком були рівні. Не будемо брати до уваги, що для розвитку бізнесу в 2019 році (коли була оголошена підтримка державою малого бізнесу), кредит дав мені не приватбанк, а ПУМБ!!! Зараз я була змушена виїхати з рідного Краматорська до Києва, як біженка. Мені 53 роки, здоров’я похитнулося, та й з працевлаштуванням проблема (здобувачів утричі більше, ніж вакансій).Наразі країна переживає важкі часи. Але ми -Україна! Ми єдині! Ось і Приватбанк «ПІДТРИМАВ» мене заблокував мою кредитну картку лімітом на 5300гр., на яку приходять соціальні виплати. Прошу взяти до уваги, що ПРОРОЧОК ПЛАТЕЖІВ НЕ БУЛО!!! Я не скаржусь, просто для мене це додаткове моральне та матеріальне навантаження. І завдяки таким банкам як ПРИВАТБАНК та А-банк, тебе тягнуть у прірву. Я впевнена. що я повернуся до свого рідного УКРАЇНСЬКОГО КРАМАТОРСЬКА і продовжу свою підприємницьку діяльність.Але я більше ніколи не співпрацюватиму з Приватбанком! Хочу висловити величезну подяку Рінату Ахметову за гуманітарну підтримку та лояльне ставлення його банку ПУМБ до своїх боржників!
14 жовтня 2022, 16:18
Вітаємо.
Бачимо, що карта не була заблокована Банком, ви можете користуватись власними коштами на картці і кредитним лімітом, який наразі доступний. У разі наявної заборгованості, власними коштами можна користуватись після її погашення.

Jokets
Jokets
14 жовтня 2022, 14:09
На кредитную карту не может приходить мой выплата, такие зачисления только поступают на карты для выплат) не хорошо врать
SergeyNina
SergeyNina
14 жовтня 2022, 16:13
Если у вас карту блокнули нужно искать причину блокировки. Возможно вам нужно просто подтвердить что вы в Киеве подойдя в отделение или перевыпустить карту.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / якщо шукайте надійний банк, то приватбанк вас розчарує!!!