Обман клієнтів

45414541 7 жовтня 2022, 21:02
Пішов з мамою відкрити кредитну картку в банку, черги майже не було, і все було добре, до тих пір, поки спеціаліст не запитала для чого мама відкриває картку.
Коли ми сказали що відкриваєм для того щоб зробити ЕЦП, спеціаліст почала розповідати, що якщо карткою не користуватись, то наче там буде зніматись якась плата. Це щоб Ви розуміли звичайна Універсальна картка. Тож у мене виникає питання, чому великі спеціалісти вводять людей в оману. На яку публіку розрахований цей цирк? Я то розумію з якою ціллю це робиться: змусити клієнта користуватись грошима з карти, чи поповнювати своїми, і давати заробити банку.Це було перше питання, а друге це хамовитість самих консультантів, як до нас, так до клієнтів які обслуговувалися поруч у сусіднього спеціаліста. Чомусь, не зрозуміло чому на це закриває очі керівництво відділення банку, або вони просто не в курсі.
8 жовтня 2022, 9:47
Вітаємо.
Відповідно умов договору по картці, в разі, якщо ви не проводите операцій по ній протягом 12 місяців, банк списує 20 грн за обслуговування такого рахунку.
Що стосується питання якості обслуговування, ми хочемо, щоб всі наші співробітники були клієнтоорієнтованими, дозвольте нам пропрацювати цю ситуацію детальніше. Щоб уточнити деталі, написали вам в приватні повідомлення.

8 жовтня 2022, 12:43
Офпред Приват-Банка брешет — полные условия такие:

«20 грн щомісяця, у тому числі ПДВ, але не більше залишків коштів на рахунку».

Т. е. если баланс 0 — то ничего платить не надо!
8 жовтня 2022, 12:46
Как мы видим — и на ресурсе Минфин — так и в отделениях банка — у сотрудников Приват-Банка принято лгать…