Відмова видачі готівки за дорученням

avantoffer 6 жовтня 2022, 14:13
Видана нотаріальна довіреність, довірена особа звертаеться у відділення для зняття валюти з рахунку.
Передумови
1. Готівка замовлена та доставлена у відділення власником
2. Доручення надане банку заздалегіть
Причина відмови
Звернення 1 — вимагають підтвердити факт родинних звязків. WTF?
Звернення 2 власником в чат — заявка була створена юристам банку на переказ коштів, переказ можливо родичам…
Звернення 3 — повторно подали у відділення заявку на зняття готівки
Звернення 4 — отримали відмову «Официальный ответ они могут дать только на письмо от тебе. Приват ссылается на постанову НБУ от 02.01.19 пункт 118»
Звернееня 5 —
колцентр: Не видали бо замовлення готівки може бути лише на того, хто знімає. Зробіть замовлення на довірену особі
власник: Так банк не приймає заявку на довірену особу, бо в неї на рахунку немає валюти
колцентр: то переведіть їй на рахунок або покладіть
власник: так вона ж не рожич, як я переведу, і мені потрібно зняти, а не класти
колцентр: то приходьте самі

Від себе, буде неприємно читати
На останні 5 років укр банки все частіше дивляться на клієнтів як на лайно, все частіше забувають про цінності приватної власності, чхати хотіли на закони та крутять ними як хочуть, а закони про фінмон дозволяють навіть відьом малити, отримують шалені прибутки.
Куди поділися кваліфіковані менеджери та персонал? Закрили стільки банків, на ринку повно робочої сили, а постійно доводиться стикатися з якимось недалекими особами\новачками яких найняли з дна ринку на мінімалку.

Хочеться побажати банку побільше дропів та неповернень, бо на надійних клієнтів воно не заслуговує.
А ще дуже шкода людей, які гинуть захищяти «таку систему» та таке відношення державного банку до своїх клієнтів.
Та даже прикро що ті приференції, які мають лайно-банки ніколи не дозволять розвиватися в масштабі нормальним приватним банкам, і жодні порядні іноземці в наше рідне лайно не полузіть
6 жовтня 2022, 14:55
Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення деталей та перевірки інформації за ситуацією.

avantoffer
avantoffer
6 жовтня 2022, 15:58
Вы получили ответ в личном сообщении

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відмова видачі готівки за дорученням