Приватбанк створює умови для міжнародного скандалу!

ichua 5 жовтня 2022, 21:59
21.09.2022 відправила синові переказ з найкрупнішого банку Чехії, маю документи, що підтверджують транзакцію. Сьогодні 04.10 вкотре отримала від служби підтримки swift-переказів інформацію про те, що «переказ до них не надходив»! Третій тиждень мене ганяють від оператора до оператора, які навіть не читають текст повідомлень, не дивляться документи, що додаються, а тупо повторюють «що нічого не отримали, не бачать, не можуть перевірити, відслідкувати…тощо. В умовах, коли Україна звертається до всього світу по допомогу, і уряд Чехії всіляко підтримує українців, Приватбанк просто викликає огиду таким відношенням до своїх громадян та робить дурня з банку-відправника, змушуючи через день ходити до відділення. Тепер я добре розумію, чому тиждень бігала по місту, щоб знайти банк, який береться за перекази до України. Багато банків просто не хочуть з нами співпрацювати, бо це страшний головняк! На третій тиждень з’ясувала, що Приватбанк забажав уточнення «призначення переказу», «соромлячись» запитати про це у відповідях на мої повідомлення і повторюючи мантру про «нічого не отримували». Ну звичайно, переказ від матері синові вимагає суперуточнення, це ж не мільйон доларів для хабаря. Там уточнення не треба, все «договорєно». Так навіть і після уточнення гроші все ще не зараховані на картку синові. А у нас спливає термін для оплати за університет! Особисто наша родина в цій війні втратила житло, батьків, кота…Скільки можна знущатись над нами, негайно вимагаю припинити це лайно!
6 жовтня 2022, 9:36
Вітаємо.
Так як платіж не надходив, як відправнику, вам необхідно звернутись до свого банку та перевірити стан переказу і запити банків кореспондентів.

6 жовтня 2022, 18:29
Ну если вы отправитель то лично вам приват ничего искать, проверять не будет. Получатель сын, он уточняет у привата что там, но если приват не ПОЛУЧИЛ деньги то что ему зачислять?
ichua
ichua
6 жовтня 2022, 21:43
Ви не переймайтесь, син також активно займається цим питанням.
І так само отримує відписки, жодної конкретики
7 жовтня 2022, 7:37
Тогда надо наверное вопросы задавать банку отправителю, пусть уточняет у банков корреспондентов что произошло. Или пусть отзывает перевод вам назад
mlp711141
mlp711141
6 жовтня 2022, 22:33
Искренне вам сочувствую… Передайте информацию о данной проблеме чешским журналистам, чтобы они озвучили какой такой гнилой ПриматБанк, и что он не заслуживает называться банком, тем более системным государственным. Я до сих пор удивляюсь, как этот горе-банк считает доверенным и надёжным интернет-соединение (в том числе через незапароленное интернет-соединение общественных точек WiFi) через сети того провайдера, на которого я работал ранее (даже через незапароленный WiFi часто не использует двухфакторную аутентификацию), что может дать доступ злоумышленникам по логину и паролю чужому человеку к твоему счёту.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк створює умови для міжнародного скандалу!