Прострочка по кредиту 9 годин

svezav 27 вересня 2022, 8:28
Мій єдиний дохід — це пенсія 4480грн (приходить на картку 4149 4991 1094 3188), також вже багато років користуюся кредитним лімітом (картка 5168 7554 2881 4285), жодної прострочки не було. Зараз там -3700грн.

Через затримку пенсії в цьому місяці (в Приватбанку її видали 26 вересня о 8:08, хоча на офіційній сторінці у фейсбуці пенсійний фонд прозвітував що всі пенсїї перерахував ще 23 вересня https://www.facebook.com/pfu.gov.ua/posts/pfbid02bz9Lv4S5pf1pPXWhjZhhnYxiFDMhqwEGxurNYzdgrS1y2gDJDxT8fMsdquP2m27Xl) не змогла вчасно внести обов’язковий платіж і сталася прострочка кредитного ліміту.

Обов’язковий платіж у розмірі 1300 грн було внесено 26 вересня о 8:59 (тобто просрочка по по часу становить всього лише 9 ГОДИН). Але вже нараховані проценти у розмірі 196грн і вимога погасити все тіло кредиту у розмірі 3912 грн, щоб відновити пільговий період. Я не маю змоги закрити до кінця місяця всю сумму. Хто ж знав що бувають затримки пенсії (за 8 років жодного разу такого не було, а тут затримали).

Просила у чаті приват24 щось зробити — суха відповідь «На жаль, такої можливості немає.». Що це за нелюдське ставлення? Це ж всього 9 годин прострочки (і перший раз в житті).

Прошу увійти в моє скрутне становище і відмінити нараховані проценти, та поновити пільговий період.
27 вересня 2022, 10:48
Вітаємо!
Ми цінуємо вас, як нашого клієнта, тому була розроблена схема, щоб пенсійні виплати надходили на вашу картку якнайшвидше. Як тільки ми отримуємо виплати від фонду, впродовж години кошти з’являються у вас на картці, про що ми додатково вас сповіщаємо.
Банк дає вам можливість користуватися кредитними коштами без відсотків до 55 днів. Тобто, якщо ви сплатите всю суму використаних коштів до 25 числа місяця, наступного за тим, в якому ви скористалися кредитом, нічого додатково платити непотрібно.
Пільговий період не діє, якщо раніше ви з нього вийшли і в цьому випадку на нові витрати пільговий період поширюватися не буде. Тоді буде нарахований відсоток за всіма витратами минулого місяця, згідно умовам договору, з яким ви можете ознайомитися на сайті: https://privatbank.ua/. Зверніть увагу, що це комісія за користування кредитним коштами, а не пеня за невчасне погашення по кредиту, тому ви і надалі можете вносити мінімальні платежі до 25 числа місяця, щоб бути в пільговому періоді.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
27 вересня 2022, 12:18
Какие 9 часов? Вы просрочили льготный период до 55 дней, а не 9 часов. Правила кредита для всех однаковы, это не проблема банка что вы не рассчитали погашения кредита вовремя
Гера Залупа
Гера Залупа
27 вересня 2022, 15:50
Щегол и 9 часов вот незадача что пенсию уже не увидишь и бай бай привет Приматбанку
SergeyNina
SergeyNina
27 вересня 2022, 16:53
Банк наверное ничего не может сделать в этом случае, вы ушли с льготного периода в 55 дней
zig4free
zig4free
28 вересня 2022, 20:22
Ищите способ погасить всю задолженность — ибо потом вечно будете вносить минимальный платеж…
StarFighter27
StarFighter27
3 жовтня 2022, 19:44
Если не вноситься вовремя платеж до 25 числа текущего месяца, то после 25 числа будут насчитываться дополнительные проценты и звонки. И почему Вы так бездумно потратили свой лимит, при этом, что у Вас пенсия не очень велика.

USD 39.4 40

USD 39.4 40