Як Приватбанк «працює» з українцями за кордоном

Tetiana Burak 24 вересня 2022, 18:00
Я, Бурак Тетяна Петрівна, є мешканкою Маріуполя. 11 квітня 2022 року змогли з чоловіком вирватись з пекла. Мешкали у Львові, де лікувались після мінно-вибухових поранень. Зараз знаходимось у США.
14.09.22 тому я отримала у Вайбері повідомлення від банку, що в мене є неактивні рахунки тому з наступного місяця банк буде нараховувати комісію 20 грн.
Рахунок у Приватбанку був мною відкритий виключно для отримання оплати перевірки ЗНО від Донецького Центру перевірки якості освіти у 2021 році. При цьому мені також відкрили картку Універсальна, хоча я пояснювала, що вона мені не потрібна, бо я взагалі не користуюся послугами Приватбанку.
Під час бойових дій на початку березня 2022 р. наша квартира у Маріуполі згоріла, ми змогли врятувати тільки свої документи. Перебуваючі у Львові я три рази була госпіталізована до лікарні швидкої допомоги (нейрохірургія), перенесла 2 операції, потім виїхала у США.
Після отримання повідомлення я намагалася звязатись з банком, щоб закрити рахунки. На одному з них приблизно 20 грн., карткою Універсальна я ніколи не користувалась.
Я намагалася зробити це за допомогою чату декілька разів, але отримала відповідь, що вони не можуть мене ідентифікувати, бо інструмент селфі постійно видає помилку.
Відправляла звернення на електронну пошту з поясненням ситуації, але отримала стандартні відповіді щодо використання сервісу Приват24.
Намагалася закрити рахунки через цей сервіс, але не змогла навіть зайти в нього, бо раніш їм не користувалася та не маю коду. Сервіс писав, що код відправлено на мій номер телефону, але він приходив десь через 20 хвилин, коли час очiкування було вичерпано.
Наступна спроба була зателефонувати за телефоном, який надано на сайті для дзвінків із-за кордону. Я витратила купу грошей, щоб дозвонитись, щоб тільки дізнатись, що мій номер телефону не так відображається і вони не можуть закрити рахунок з 20 грн. залишку, бо невідомо чи я хазяйка цього рахунку. Мені знову порадили використати Приват24 та поклали трубку.
Прошу допомоги для закриття цих рахунків.
24 вересня 2022, 18:48
Добрий вечір!
На жаль, за вами не знаходимо зареєстрованих звернень в онлайн підтримку. Наші колеги в підтримці на сайті pb.ua 24/7 на зв'язку та готові прийти на допомогу, ідентифікувавши вас через захищений канал звернень. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення додаткової інформації.

Alex654321
Alex654321
25 вересня 2022, 11:03
Приват банк продолжает издеваться над украинцами во время войны!!! Воровать последние деньги у народа через терминалы им мало!(((Воровать через банкоматы тоже мало (((
Tetiana Burak
Tetiana Burak
26 вересня 2022, 5:16
Відповідь банку очікувана. Вони навіть не реєструють звернення. Нікому не рекомендую цей банк. Проблема не вирішена.
FenixUA
FenixUA
26 вересня 2022, 15:32
Там просто залишок спишеться по тарифу і буде 0 на карті. 20.00 гривень щомісяця, у тому числі ПДВ, але не більше залишків коштів на рахунку, тобто в мінус вас не заженуть

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Як Приватбанк «працює» з українцями за кордоном