Приват-це шахраї!!!

Володимир Сахарук 22 вересня 2022, 22:30
Ситуація стосується моїх батьків, а зокрема мами, якій уже 74 роки. Живемо у важкий час, війна… І мабуть в цей час мав би нас змінити, що і відбувається з кожним, коли ми один одному допомагаємо і готові на все заради нашої перемоги!!! Однак це не стосується Привата, більшого блюзнірства і знущання над простими старими людьми я не бачив.
Моя мама має депозит у Приваті «Стандарт» без можливості дострокового розторгнення і увага!!! Процент за депозит складає аж 6%. Так склалися обставини що батькам стали необхідні гроші, по причині необхідності проведення операції татові. Однак банку на це наплювати!!! Мало того що вони у квітні поточного року, коли вже була війна (форс мажор) та повна не визначеність, навіть не попередили батьків, що можливо давайте змінимо умови, з можливістю дострокового повернення депозити… і тепер ті копійки що були у квітні перетворяться на ніщо…
Гасло Привата «Краще познущатися і забрати останні крихти у пенсіонерів». Пенсіонерам можна розказати що хочеш і як хочеш, це ж так легко скористатися їхньою довірою. І я на 100% впевнений що таких випадків в Україні тисячі.
Головне власна шкіра, у нас же сума депозитів залишається стала і навіть збільшується… Головне собі в карман премію положити, це основне!!!
Тому закликаю всіх, не майте жодної справи з цим недо банком!!! Обходьте його десятою дорогою!!!
23 вересня 2022, 9:37
Вітаємо.
Для розгляду можливості дострокового розірвання вкладу в зазначеній ситуації мама може надати в банк медичні документи про діагноз із лікарні з підписом, мокрою печаткою лікуючого лікаря.

SergeyNina
SergeyNina
23 вересня 2022, 1:38
У всех банках так. Но через суппорт можно было раньше закрыть любой депозит досрочно если нужны деньги на лечение (так было раньше)
27 вересня 2022, 16:38
Зараз сказали що не можуть. На даний момент лікуючий лікар має виписати довідку з діагнозом та рекомендаціями. Після чого звернуся повторно до банку. Побачимо що з того вийде!!!
Alex654321
Alex654321
23 вересня 2022, 8:34
Вы абсолютно правы приват Шахраи!!(((
Гасло Привата
«Краще познущатися і забрати останні крихти у пенсіонерів»
Воровать последние деньги через терминалы им мало!(((
Теперь издеваются над пенсионерами (((
Jokets
Jokets
23 вересня 2022, 13:10
А причем банк вообще к ситуации и уж тем более такие громкие слова как «мошенники». Ваши родители сами захотели себе такой депозит ради чуть высшего % по вкладу. В чем банк виноват? Есть договор вклада где написано БЕЗ ПРАВА досрочного разрыва так следуйте ему, а требовать что-то, ну это вы расскажите другому кому-то
27 вересня 2022, 16:36
Перед тим як щось писати то спочатку треба подумати!!! Вам бажаю аналогічної ситуації, ось тоді і побачимо, як Ви заспіваєте!!!
До речі я користуюся послугами Ощад, Пумб, ОТП. В яких я мав депозити на таких самих умовах і з автоматичною пролонгацією. Так при завершені термінів, мені зателефонували з цих банків та запропонували змінити умови депозиту з можливістю зняття коштів. Та і процент змінили на 12% на відміну від Приват 6!!!