Деградація приватбанку вже повна, далі вже нікуди. Був нрормальний банк колись.

Astek1 21 вересня 2022, 19:51
Почалося вже це давно, но руки не доходили.
Спочатку зняли кредитний ліміт без попереджень і пояснень з 50000 до 2000 но то нехай. Але все-таки незрозуміло чому бо платежі надходять регулярно і заборгованості по рахунках не було. Одне пояснення не адекватні люди.
Далі по страховці на кожен день платіж не зняли з карти універсальної де були кошти, а зняли з карточки для виплат де не було коштів. Ну вроді фігня але чому питання, тепер з мінус десяти гривень нараховують якісь копійки пені. неадеквати.
Далі більше мав купити сьогодні товар в інтернет магазині, поміняв долари вніс на картковий рахунок кошти цілий день намагався оплатити товар, но приват банк спочатку робив підтвердження моєї особи роботом потім оператором довго, но нічого вроді потрібно пройшов.
Але не тут то було платіж так банк не підтвердив разів тридцять пробував.
В результаті товару я так і не зміг купити. На 18.30 продавець підняв ціну товару на 900 грн. В роді також не смертельно. Но виникає питання скільки ще буде тих вроді, і коли банк, а точніше люди які керують ним і довели банк до абсурду будуть нести відповідальність. Чи знов як все якщо банк державний то і відповідальності немає???
21 вересня 2022, 20:15
Добрий вечір!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.

Alex654321
Alex654321
21 вересня 2022, 20:03
Приват банк продолжает издеваться над украинцами во время войны!!! Воровать последние деньги у народа через терминалы им мало!(((

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Деградація приватбанку вже повна, далі вже нікуди. Був нрормальний банк колись.