Шахраї вкрали гроші з кредитної картки пенсіонера

Марія Ганжа 21 вересня 2022, 13:43
Я пенсіонерка, у 2021 році отримала пенсійну картку у К Б Приват Банк, також до купи менеджер Приват Банку видав мені кредитну картку з лімітом у 6000 грн, я її взяла, так на всякий випадок, принесла її у конверті додому і залишила у кімнаті, за рік ЖОДНОГО разу нею не користувалася, данні картки нікому не передавала і ніхто цю картку не чіпав, вона просто лежала собі.
У серпні 2022 року почали надходити смски на телефон що в мене борг і я маю його погасити! Пішла до найближчого відділення Приват Банку, там менеджер мені сказав, що з моєї картки були зроблені 2 покупки на якомусь Американському сайті, на загальну сумму 5583,71 грн, начебто хотіли зробити ще покупу, але не вистачило грошей, CVV код підбирали з декількох спроб і цей борг на мені і я маю його погасити!
Залишила через телефон 3700 заявки на блокування цієї картки і на повернення цих грошей, також написала заяву до Поліції про шахрайські дії.
Минуло вже 3 тижні і нічого не чути, але що робить Приват Банк, він з моєї ПЕНСІЙНОЇ картки списує гроші в погашення начебто мого боргу і це під час війни, де мені тепер брати гроші на ліки?
Знову подзвонила до горячої лінії, там мені почали розказувати, що Приват Банк тут начебто ні до чого і йдіть в Поліцію, поліція каже ми тут також нідочого, це витік данних з Приват Банку, хай цим займається С Б Приват банку… Люди, де шукати справедливість? Що робити?
21 вересня 2022, 15:45
Шкодуємо, що вам довелось стикнутись з подібною ситуацією. Оплати, про які йде мова, могли бути проведені лише з введенням даних картки, таких як строк дії, номер картки і CVV код, що відомі лише її власнику. Якщо картка не передавалась третім особам радимо перевірити, хто міг отримати доступ до конверту з карткою і таким чином дізнатись її дані необхідні для проведення оплати.
Заявки на повернення коштів вже створені та знаходяться в роботі. Ми будемо оскаржувати дані операції за правилами міжнародної платіжної системи, яка встановила регламент на обробку таких заявок до 120-ти днів. Як тільки ми отримаємо інформацію щодо успішності оскарження ми вас додатково проінформуємо.

21 вересня 2022, 16:44
У вас был установлен приват 24? Карта была в Приват 24? Такая сумма при оплате кредитным лимитом практически всегда идёт с подтверждением в Приват 24 кодом с приложения или кодом с смс. Полиция права это утечка данных у приват при чем кто-то купил данные вашей карты приблизительно зная сумму на карте
21 вересня 2022, 19:36
Не був встановленний Приват 24, в мене немає смартфону.
Жодні смс для підтвердження оплати не приходили, тількі потім ті що писали про борг, через майже 2 місяці.
Гроші вкрали на початку — середені липня, про це я дізналася у вересні.
21 вересня 2022, 19:59
100% слив данных мошенникам, если вы точно ни разу не пользовались картой для оплаты в интернете теперь вопросы к банку как он слил данные. Вам нужно было на универсальной сразу изменить кредитный лимит на ноль через несколько дней после выдачи карты в другом отделении или её закрыть если вы ей не планировали пользоваться
21 вересня 2022, 16:47
CVV код не подбирают перебором, карту блокнут на оплате на сайте на сутки уже на в среднем пятой попытке неправильного ввода кода по безопасности
21 вересня 2022, 19:37
Оператор з гарячої лінії сказав мені, що були 2 невдалі спроби вести CVV код, це з його слів.
21 вересня 2022, 20:02
Вам врут, CVV код не взламывают перебором никогда так как после третей — пятой попытки ввода кода при оплате карта идёт в блок на от 3 до 24 часов или вообще блокируется до звонка клиента в суппорт банка
Alex654321
Alex654321
21 вересня 2022, 19:06
Не верьте ни единому слову привата.
В ответе ясно читается желание сделать Вас виноватой и затянуть процесс или вообще не вернуть деньги(((
Хотя Вы все четко прописали.
Вверху правильно в комменте написали «слили»
21 вересня 2022, 19:39
Так, вони прекрасно розуміють що роблять, хочуть щоб людина змерилася і віддала свої гроші, цього не буде!
21 вересня 2022, 22:21
А есть решение суда что автор не виновата?
22 вересня 2022, 12:52
НЕ ПИШИ БРЕД! Для «Привата» решение суда это просто бумажка!!! В моем случае, Суд был 20 октября 2021 года, и «Приват» выполнил решение только через 11 месяцев, 19 сентября!!! И то после того как вмешался НБУ. Так что меня методички!
21 вересня 2022, 19:33
Звертаюсь до Приват Банку з проханням не намагатися перекласти провину з СЕБЕ на МЕНЕ.
— Картка весь час знаходилася вдома, НІХТО не мав до неї жодного доступу, крім мене про неї навіть ніхто не знав! Єдина людина котра брала її в руки це працівник Приват Банку, рік тому!
— Приват 24 не користувалася, ніякі СМС з кодами підтвердження на оплату не приходили, гроші просто були вкрадені без мого відома, я про це дізналася пост факту!
— Хамовитий працівник Приват Банку у відділені посміявся з моєї ситуаціїї і сказав «- Ну, что паделаешь, прийдется ВАМ оплатить ВАШ ДОЛГ», ви що смієтесь?
— Потім почали вигадувати якісь нісенітниці, що це міг бути, онук, син, брат, сват або я сама щось купила і забула, мовляв згадуйте ви самі винні, а ми тут ні до чого, що це за політика така у банку?
Я вимагаю повернути мої гроші які ви списали з моєї пенсійної картки, а цю Вашу кредитну картку заблокуйте і знищіть, вона мені не потрібна!
21 вересня 2022, 20:11
Работник банка который выдал вам карту тут не при чем, слив данных идёт теми кто имеет доступ высокого уровня и мониторит такие карты, работник который вам выдал карту скорее всего не имеет доступ такого уровня . Жаль что вы не установили кредитный лимит ноль сразу и не закрыли карту. Да, ждать отзыва платежа нужно до 120 дней и хоть бы он был успешным. Скорее всего мошенник который оплатил товар вашей картой уже его получил и расследование будет трудным, возможно не в вашу пользу
22 вересня 2022, 12:28
Ну пока нету решение суда что вы не виноваты, то фактически вы виноваты
22 вересня 2022, 12:57
21 вересня 2022, 20:02
Еще раз -от 50 уе (оплата на «кошелек») можно купить базу «Привата» . за 100 уе — полную базу привата на последний месяц включая базу пенсионных карточек… И что… есть еще вопросы?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Шахраї вкрали гроші з кредитної картки пенсіонера