Підняття кредитноготліміту

Cohtpek 19 вересня 2022, 19:38
Виникла проблема в тому, щоб купити телефон в магазині, але вирішив це зробити оплатою частинами. Ніколи неміг подумати, що з цим виникнуть проблеми. Отже, кркдитний ліміт у мене 0. Маю депозит 200 000 грн у цьому банку, також на рахунку в три рази більшу суму ніж прошу щоб надали в ліміт. Вказав що є 2 авто, але мені відмовили. Клієнту, який з приватбанком вже більше 10 років, обідно. Оскільки того року взяв 2 кредити в Альфа банку, небудучи їхнім клієнтом взагалі. Дякую приватбанк, ви пробили дно!
П.С. хотів поговорити з оператором, спитати в чому причина, автовідповідач просто недає це зробити
19 вересня 2022, 20:36
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви відчули незручності. Банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку можливості надання ліміту. Серед них також враховується кредитна історія та рух коштів по рахунках, однак це не єдині критерії на підставі яких банк приймає остаточне рішення, тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу.
Банк може переглянути своє рішення в майбутньому.

19 вересня 2022, 19:58
Это точно дно!!((( Приват банк продолжает издеваться над украинцами во время войны!!!((( Имея 200000 депозит… И банк отказал ((( Дичь полная ((( Приват банк это точно банк?! Чем дальше тем больше сомнений ((( Все что они могут так это тырить деньги через терминалы (( Позор!!!
20 вересня 2022, 6:39
А кто сказал что банк обязан давать кредит? Вы совсем *** или да?
Cohtpek
Cohtpek
19 вересня 2022, 20:54
В тому то і діло, що рух грошей на карті постійний. Як мінімум вже другий рік на картці баланс грошей більше 100000. А яка може бути кредитна історія, оскільки я ніколи у вас кредити не брав, а от депозити були. Чи те що я вказав тільки 2 авто, якими володію це мало? Я розумію якби аргументовано написали в чому причина відмови, так ні, просто відмова, навіть на 500 грн неможу збільшити ліміт. Отак і втрачаються клієнти, добре що є інші банки
20 вересня 2022, 8:04
С другой стороны радуйтесь что не связались с этим галимым банком!
Много других приличных банков и по кредитам и по депозитам!
Они тырять даже через терминалы деньги((((
А потом шантажируют что вернут их только когда станешь ихним клиентом(((
Я с ужасом представляю как все остальное работает(((
21 вересня 2022, 5:10
С ужасом это читать твои комментарии чел.